Версія для друку Версія для друку

На сторожі закону

Як завжди, він приходить на роботу раніше. Йому міліціонери чергової частини доповідають про події, які відбулися в районі за минулу добу.
Так розпочинається робочий день начальника штабу Іршавського райвідділу внутрішніх справ, майора міліції Василя Михайловича Половки.
Народився 9 травня 1975 року в с.Білки. Після закінчення Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів вступає в Міжгірське медичне училище на відділ лікувальної справи, який успішно закінчив у 1994 році. Пропрацювавши декілька місяців в Іршавській райполіклініці, його призивають в армію. В армії служив санінструктором батальйону. Демобілізувався в 1996 році.
В ті, дев’яності роки, в країні підняла голову організована злочинність.
Крадіжки, розбої, розбірки між собою злочинних кланів із застосуванням зброї, бандитизм та інші злочини порушували спокій мирних громадян. Люди жили в постійному страхові. Правоохоронні органи працювали без вихідних. Бракувало кадрів та мало кому хотілось йти працювати в міліцію при такому розгулу злочинного світу.
Василь Михайлович — молода, енергійна людина високого зросту, струнка, з армійською витримкою, переборюючи психологічний бар’єр, залишив медицину і пішов працювати в органи внутрішніх справ. В 1996 році вже працює в групі затримання у званні старшини. В колективі його сприйняли спочатку стримано. Та через кілька місяців став справжнім повноправним другом серед своїх колег.
Спокійний, серйозний, вріноважений, в роботі кмітливий, має певні досягнення. Згодом вступає у Львівський юридичний інститут, і без відриву від виробництва закінчує його у 2002 році.
Керівництво райвідділу закріпило молодого працівника, який просувається по кар’єрній драбині. Василя Михайловича переводять на роботу у відділ дізнання. Тут йому присвоюється перше офіцерське звання. Поступово набирається певного досвіду роботи в міліції. Але ця робота досить специфічна. Йому постійно потрібно мати справу з правопорушниками, які скоюють злочин, і потерпілими. На жаль, злочинці не переводяться. І Василь Михайлович вміє знаходити істину і передавати справи слідчим органам.
Згадує один випадок. Їдучи вночі на легковій машині між селами Імстичово і Луково, побачив дівчину.
Наступного дня він дізнається, що між цими селами на дорозі збито на смерть дівчину. Про це доповів начальнику міліції. Злочинець був затриманий. Пропрацювавши у відділі дізнання 3 роки, його переводять на посаду заступника начальника штабу райвідділу внутрішніх справ.
29 серпня 2005 року — дата, яка запам’яталася на все життя. В цей день його призначають начальником штабу внутрішніх справ та народилася друга дитина — Марія. Приємна подія в його житті. З тих пір Василь Михайлович працює на цій посаді і донині.
Майор міліції Половка Василь Михайлович успішно виконує свої функціональні обов’язки.
Постійно стежить за станом оперативної обстановки в районі, проводить комплексний аналіз, координує та узгоджує дії підрозділів на всіх напрямках боротьби із злочинністю та охорони громадського порядку.
Василь Михайлович є куратором чергової частини. Організовує і забезпечує якісне і ефективне виконання покладених на неї завдань та функцій.
Веде контроль за виконанням підрозділів райвідділу чинного законодавства України, Указів Президента, Постанови Кабінету Міністрів, координаційного комітету по боротьбі із корупцією та організованою злочинністю, рішень районної, обласної держадміністрації з питань правоохоронної діяльності, нормативних актів МВС України, планів роботи райвідділу.
Якщо узагальнити роботу штабу міліції, який очолює Василь Михайлович, то потрібно сказати, що саме штаб акумулює і відображає роботу всіх підрозділів і служб райвідділу внутрішніх справ у повному обсязі. В роботі справедливо вимогливий як до себе, так і до підлеглих, що дає позитивні результати.
– Людина з великим досвідом роботи в органах внутрішніх справ. Справжній наставник молодих міліціонерів. — так про нього говорить т.в.о. начальника райвідділу, підполковник Дмитро Антол.
– Робота штабу оцінюється як одна з кращих в області. Про це свідчать нагороди майора міліції. Нагороджений нагрудним знаком «За сумлінну роботу» всіх трьох ступенів (І,ІІ,ІІІ). Має багато грамот від райвідділу, обласного управління внутрішніх справ та державних органів влади району й області. Василь Михайлович з початку роботи в міліції — постійний гравець футбольної команди і займає призові місця серед інших футбольних команд райвідділів області.
Разом з дружиною Наталією Іванівною, вчителькою німецької мови Білківської ЗОШ 1-3 ступенів, виховують двох діток. Ірина закінчила школу і йде по стопах батька вчитися на правоохоронця. Молодша Марія вчиться у 5 класі.

Михайло Ломага

Ваш отзыв

Ваш коментар