Версія для друку Версія для друку

Дбають про сім’ї загиблих воїнів в АТО

Відбулося засідання комісії районної ради з питань бюджету та плану соціально-економічного розвитку. Вів його голова комісії Юрій Фельцан.
На порядок денний було винесено питання про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І, ІІ груп з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов на 2015 рік).
В обговоренні даного питання взяли участь голова РДА Олександр Горін, заступник голови райради Петро Добромільський, заступник голови РДА Іван Мошкола, в.о. начальника фінуправління РДА Євгенія Онисько, члени комісії Василь Ледней та Іван Фельцан, начальник управління соціального захисту населення РДА Василь Черепко, голова районної організації воїнів АТО «Захисники Вітчизни» Михайло Боднар.
Вирішено провести капітальні ремонти будинків сімей полеглих воїнів АТО О. Данільченка та Ю. Соколочка, а сім’ї Ю. Короля — придбати нове житло.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар