Версія для друку Версія для друку

БЕЗМЕЖНО ВІДДАНИЙ КЛЯТВІ ГІППОКРАТА

Лікар – професія найбільш гуманна і наближена до людей. Справжній професіонал своєї справи у цій галузі покликаний берегти, зміцнювати найцінніше – людське життя та здоров’я. Якби там не було, а Іршавщина славиться доброю когортою професійних лікарів, відданих улюбленій справі. Саме до таких можна зарахувати Степана Степановича Суковича – заступника головного лікаря КЗ «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги». Двадцять третього серпня він відзначає чудовий ювілей — шістдесят років.
Степан Степанович також працює дитячим лікарем-кардіологом. Мабуть, у районі мало знайдеться таких сімей, які б так чи інакше не зверталися до нього за порадою, підтримкою, допомогою. Стриманий і людяний – ніколи не відмовить. З перших годин народження виявляє і лікує хвороби серцево-судинної системи, дає рекомендації з профілактики кардіологічних недуг у дітей. Девіз, яким керується в роботі, можна охарактеризувати так: зберігає можливе, запобігає неминучому, поліпшує наявне. Це далеко не всі професійні позиції, якими керується у своїй роботі. Про це дуже добре знають його пацієнти.
У нашому районі він – один зі спеціалістів, який займається дитячою кардіологією. За період своєї роботи працював дільничним педіатром, ординатором дитячого відділення, завідувачем дитячої консультації, завідувачем дитячого відділення, районним педіатром, головним спеціалістом відділу охорони здоров’я РДА, а нині трудиться заступником головного лікаря КЗ «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги». Отже, пройшов різні щаблі професійного росту. Де б не працював, робота з дітьми була постійно пріоритетною для нього.
Окрім професійних характеристик, для кожного з нас важливі й людські риси. Степан Степанович – людина з великої літери, високоінтелігентна, мудра, вимоглива, наполеглива, талановита, має високе почуття відповідальності, користується заслуженим авторитетом серед медиків нашого району та в керівництва управління охорони здоров’я ОДА.
Степан Степанович Сукович – людина всебічно розвинена. Бере активну участь у громадському та культурно-мистецькому житті краю. Разом з дружиною співають у хорі лікарів. Багато років реалізовував свій талант, граючи в духовому оркестрі Іршавської дитячої школи мистецтв.
Степане Степановичу, на Вашому життєвому порозі – прекрасний ювілей. Нехай Ваша фаховість, гуманність, життєві знання і досвід, доброта і людяність й надалі сприяють у покращенні здоров’я наших дітей. Міцного Вам здоров’я, невичерпної творчої наснаги і завзяття, вагомих успіхів і всіляких гараздів.
До моїх привітань приєднується весь колектив КЗ «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги», всі завідувачі АЗПСМ та ФАПів.
Оксана БУЛЕЗА,
головний лікар КЗ «ІЦПМСД»

Ваш отзыв

Ваш коментар