Версія для друку Версія для друку

Виїзна нарада в хірургічному відділенні райлікарні

15 липня 2015 року на першому засіданні тридцятої сесії Іршавської районної ради було прийнято рішення щодо виділення коштів, отриманих від оренди комунального майна, на ремонт операційного блоку хірургічного відділення КЗ «Іршавська районна лікарня» для приведення його до європейського взірця.
У зв’язку з цим проведено вже другу виїзну нараду заступника голови районної ради П.П. Добромільського, голови постійної комісії з питань будівництва (І.І. Завидняка), голови постійної комісії з питань управління майном та приватизації (В.Й. Василець) та начальника відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату райради В.М. Чорноличак за участі, на місці виконання ремонтних робіт, завідувача хірургічного відділення райлікарні С.І. Бітляна. Депутати обговорили хід виконання ремонту, озвучивши свої зауваження та пропозиції та акцентували увагу на якісному й професійному виконанні робіт згідно з європейськими стандартами.
Було також обговорено терміни виконання капітального ремонту операційного блоку, згідно з якими планується, що всі ремонтні роботи закінчаться приблизно за два місяці, і в кінці вересня лікарі зможуть приступити до роботи вже в новій операційній.

Ваш отзыв

Ваш коментар