Версія для друку Версія для друку

Трибуна громадської думки

Газета «Нове життя» попри всі економічні негаразди залишається постійним і надійним джерелом важливої і корисної інформації для іршавчан і жителів сільської глибинки. Десятки, сотні читачів просто не уявляють свого життя без районного видання, яке щосуботи приносить у їх домівки цікаві новини, події і факти. Журналісти постійно тримають руку на пульсі часу. Пишуть про те, що наболіло.
Ми створили цілу кореспондентську мережу, за допомогою якої маємо інформацію з найвіддаленіших населених пунктів району. Михайло Ломага уже впродовж десятків літ дописує з Броду, Іван Лендєл з Арданова готує матеріали на сільськогосподарську тематику, Василь Черепко – про соціальний захист населення, Віта Горзов пише про роботу правоохоронних органів, Володимир Цогла повсякчас роз’яснює земельне законодавство. Багато листів надходить від дописувачів з Білок, Лукова, Загаття, Крайньої Мартинки, Сільця, Ільниці, Приборжавського…
Постійно тримаємо зв’язки із депутатським корпусом районної ради. Часто виступають в газеті заступник голови районної ради Петро Добромільський, народні обранці Василь Ледней, Василь Павлюк, Юрій Фельцан, Василь Павлище, Іван Клим, Сергій Лупак, Петро Король, Андрій Андрішко, Сергій Караслай, Іван Стойка та ін..
Вони не лише висловлюють свою позицію, а й пропонують шляхи вирішення наболілих проблем. Це і питання медицини, і освіти, і культури, і торгівлі.
Ми вже неодноразово наголошували, що найбільший наш інвестор – читачі районки. Тому колектив редакції вдячний всім передплатникам – і постійним, і новим, які з величезної кількості газет обрали саме «Нове життя».
Газета й надалі систематично висвітлюватиме діяльність органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, оперативно інформуватиме про події в районі, знайомитиме з новинами у різних сферах суспільного життя, розповідатиме про малий і середній бізнес, підприємців, надаватиме корисні поради.
Для тих, хто закоханий у поезію, редакція друкує «Літературну сторінку», де вміщує поетичні рядки наших читачів. Серед найбільш відомих імен – Іван Шмулига, якого недавно прийнято до Національної спілки письменників України. До речі, він – автор кількох книжок. Шукає себе в літературі й Оксана Вовканич. У неї – усе ще попереду. Але її творчість уже впізнавана, торік вона дебютувала першою книжкою.
Велику увагу газета приділяє спорту. Особливо районній першості з футболу. Подаємо таблиці розіграшу, інші спортивні досягнення краян.
Наступного року газета відзначатиме 70-річчя з дня виходу першого номера районки. Уже намітили заходи до ювілею, вирішено видати книгу про колишніх і теперішніх працівників редакції. Пройдено непростий шлях, змінилося покоління журналістів. Із приємністю згадуємо колишніх керманичів газети Василя Звонаря, Івана Печору і Михайла Ціцака, талановитих журналістів Олександра Усенка, Василя Мельника, Тетяну Палінчак, Наталію Бабинець, Оксану Плескач, Петра Костянинця. Тепер їх справу продовжують Михайло Ісак, Іван Кополовець, Василь Кузан, Яніна Ян, Вікторія Гудебняк.
Ми й надалі будемо працювати над тим, щоб був тираж, щоб газета була затребуваною. А для цього слід створювати якісний інформаційний продукт. Над цим і працюємо.

Василь ШКІРЯ,

Ваш отзыв

Ваш коментар