Версія для друку Версія для друку

«ОСТРА ТИРНИНА» «РОЗКОЛЕ» ВАС НА КЛАСНИЙ НАСТРІЙ

Кожен з нас з юних літ плекає свою велику мрію. Для її втілення в життя докладає зусиль, аби потім і себе, й інших тішити користю від того, що задумане стало реальністю. Олександр Олександрович Улинець з Білок з юних літ у рідному селі «крутив дискотеку». Здавалося б, звичайна і буденна справа. Та це хіба що на перший погляд. В улюблену справу Олександр Олександрович вкладав усю свою душу, енергію, вивчав музичні смаки односельців. Результат не забарився. Вже за якийсь час він завоював неабиякий авторитет і повагу.
А відтак виникла фантастична ідея – створити власний гурт співочих музикантів, до складу якого би входили односельці. Над цим взявся активно працювати. Минуло чимало часу, витрачено багато енергії, звісно, були різні нервові ситуації, пошук коштів… Словом, позаду клопітка робота — гурт музикантів з п’яти чоловік створили.
Почали ламати собі голову над тим, як ефектно гурт назвати. Хотілося, щоб назва була народною, провокувала людей на файний настрій, а також максимально передавала музичний характер кожного з учасників колективу. Зійшлися на думці, що гурт називатиметься «Остра тирнина». Це сподобалося всім, та й відгуки від шанувальників теж були позитивні.
Як розповідає координатор роботи колективу Віталія Олександрівна Горзов, дебют у них відбувся торік, у листопаді, у відомому закладі «Кінгс плаза» в Лозі. На повну потужність запрацювали з нового року. Усі учасники колективу є музично обдарованими, зокрема троє з них мають вищу фахову освіту. Сама ж Віталія Олександрівна прекрасно грає на скрипці, а також чудово володіє словом, тому й не дивно, що на весіллях вміє створити гарний настрій в ролі тамади.
Віталій Володимирович Шелельо – неординарна особистість. Він творить дива на клавішах. Музикальність та енергетика, які задає, просто зачаровують. Гра Віталія Володимировича вносить таку доволі цікаву родзинку в музичний стиль колективу. Це музикант, який завжди в ударі, від його гри на інструменті приємно затамовують подих.
Василь Васильович Повх є талановитим солістом, має файний тембр. Коли починає співати, всі завмирають в очікуванні чергової порції романтичних нот, ліричних поривань голосу. Дуже майстерно жонглює нотами. До цього додає неповторний акомпанемент жестів. До речі, на нещодавньому святі Петра і Павла в Білках від його співу разом з Андріаною Іванівною Кебелеш шаленіли всі односельці, гості села.
Андріана Іванівна Кебелеш володіє гарним голосом сопрано з авторським шармом. Теж виступає в ролі солістки. У її голосі багато жіночності, приємних сюрпризів мелодійності. Активно прогресує, що відмічають і самі шанувальники її творчості, коло яких відчутно розширюється.
Василь Васильович Станко – унікальний гітарист. Має відповідну освіту та чарівний голос. Є знахідкою колективу, адже довго довелося шукати серед односельців людину, яка професійно може грати на гітарі. Одна справа – грати чітко по нотах, а зовсім інша – робити це ще й з душею. Василь Васильович якраз усе це вдало компонує.
Наразі колектив активно працює. Чи не кожного тижня грає на весіллях. Бере участь у різних корпоративах. Часто виступають у ролі троїстих музик (скрипка, бубен, баян). Проводять виїзну церемонію реєстрації шлюбу. Не зважаючи на те, що створені порівняно недавно, а вже мають замовлення й з інших районів: Рахівщини, Тячівщини, Свалявщини. Цьому сприяє й те, що мають сучасну, професійну апаратуру.
Якщо перефразувати славнозвісний вислів, то поганим співаком є той, який не мріє стати улюбленцем публіки. Над цим «Остра тирнина» трудиться, як то кажуть, в поті чола. Серед тих композицій, які найчастіше просять виконати, називають «Білки», «Цей сон», «Золото Карпат», «Василину», «Чардаш», а також застольні, зарубіжні. Полюбляють наші земляки й пісні вісімдесятих років минулого століття. Отже, колектив взяв професійну планку і докладає всіх зусиль, аби її не просто тримати, а й підвищувати.
Зрозуміло, що з п’яти чоловік колективу кожен має своє бачення його розвитку, кожен хоче самовдосконалюватися, робити свій внесок у процвітання гурту. Робити це не так легко, бо кожен має свій характер. Але мудрому шефу Олександру Олександровичу Улинцю добре вдається створити нормальні умови для розвитку кожного учасника «Острої тирнини» За це йому від колективу велика подяка. А також музиканти вдячні Ганні Василівні Косей за те, що вона як власник ресторану «Діана» в Білках безкоштовно надає їм приміщення для проведення репетицій, для гармонійного звучання. Тут репетиції музикантів односельці можуть бачити наживо.
За сприяння у написанні матеріалу окреме спасибі секретарю Білківської сільської ради Михайлу Юрійовичу Янтолику.
«Острій тирнині» – процвітання!

Іван СТЕПОВИЙ

Ваш отзыв

Ваш коментар