Версія для друку Версія для друку

НАРАДА З ГОЛОВАМИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ РАЙОНУ

06 серпня 2015 року у малому залі райдержадміністрації відбулася нарада з головами фермерських господарств району, у якій взяли участь: голова асоціації фермерів та приватних землевласників області – Юлія Пелешкий, голова асоціації фермерів району Оксана Гичка, представники відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, Пенсійного фонду, податкової інспекції, управління Держгеокадастру, відділу статистики та сільськогосподарської інспекції.
Під час наради порушувалися важливі питання товаровиробників та приватних землевласників у районі. Особливо гостро звучали питання земельного характеру та пільгових пенсій. Відкриваючи нараду, голова асоціації фермерів Іршавського району Оксана Гичка прозвітувала про роботу фермерів району. Далі перед фермерами району виступив начальник агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Кудрей, який проінформував про роботу сільськогосподарських товаровиробників району.
Микола Миколайович ознайомив присутніх з державними, обласними та районними програмами, під які виділені кошти в 2015 році товаровиробникам району.
У ході обговорень фермер Василь Балога підняв питання щодо сплати ПДВ.

Ваш отзыв

Ваш коментар