Версія для друку Версія для друку

МОБІЛІЗАЦІЯ: ЗАВДАННЯ ВЛАДИ І ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Іван Мошкола провів розширену нараду, на порядок денний якої винесли одне, але надзвичайно важливе питання «Про хід виконання заходів щодо виконання завдання шостої черги часткової мобілізації».
В її роботі взяв участь т.в.о. військового комісара об’єднаного Іршавсько-Виноградівського військкомату, полковник Віктор Нагайко, в.о. начальника Іршавського РВ УМВС України в Закарпатській області Дмитро Антол, керівники та представники інших владних структур силового блоку, директори промислових підприємств основного кола, комунальних підприємств, сільські голови, керівники окремих структурних підрозділів РДА. Віктор Володимирович зробив чіткий і детальний аналіз ситуації, що склалася, як у цілому по військовому комісаріату, так і, зокрема, по нашому району. Як не прикро виглядає описана ним ситуація, але військові говорять про негативну картину. Статистика явно не на нашу користь, і в цілому в порівнянні з іншими районами нам похвалитися нема чим – останнє місце. І це при тому, що доведені до нас завдання – всього десять військовозобов’язаних.
Полковник Нагайко, виступаючи перед сільськими головами, вже наперед озвучив причини вкрай негативної роботи – масовий від’їзд на сезонні роботи, не вистачає придатного контингенту на контрактну службу, наближення місцевих виборів та деякі інші причини. За його словами, ряд сільських голів буквально самоусунулися від виконання своїх законних обов’язків перед державою. При цьому, однак, як позитивний приклад, навів суттєву зміну ситуації на краще у населених пунктах Вільхівської сільської ради. Факт, що засвідчує можливість навіть за даних соціальних і економічних умов належним чином організувати виконання завдань шостої хвилі часткової мобілізації. Військовий комісар подякував так само і керівництву ПАТ «Іршавський абразивний завод» за нормальне розуміння і сприяння справі захисту Батьківщини.
Т.в.о. військового комісара, полковник Віктор Нагайко так само озвучив учасникам наради і можливі заходи правового впливу на тих, хто свідомо чи ні нехтує або саботують чи перешкоджають реалізації указів Президента України щодо проведення мобілізації.

Михайло ІСАК

Ваш отзыв

Ваш коментар