- Нове життя - https://nz-ir.com -

В Іршаві відбувся особистий прийом громадян представником МВС України

В Іршавському райвідділі міліції цього року вже вдруге проводять особистий прийом громадян представники Міністерства внутрішніх справ України. Вчора прийом громадян проводив полковник міліції Олексій Яловий.
Більше трьох годин Олексій Миколайович спілкувався з мешканцями Ірашвського району, які прийшли на прийом. Кожному надав правову консультацію, уважно вислухав та допоміг зорієнтуватись в ситуації, в яких люди опинялись внаслідок різних життєвих обставин.
Першим до Олексія Миколайовича завітав на прийом голова ради ветеранів та пенсіонерів Іршавського райвідділу міліції Василь Микита, який порушив проблемні питання ветеранської організації.
Мешканець м. Іршава звернувся стосовно розслідування кримінального провадження. Чоловік надав ряд документів, які будуть додатково вивчені і взяті до уваги. Крім цього, він виявив бажання по даному факту особисто звернутись до начальника УМВС України в Закарпатській області, полковника міліції Сергія Князєва.
Колишній керівник райвідділу, а нині адвокат Юрій Марущинець, завітавши на прийом, висловив свої побажання щодо реформи правоохоронних органів, їх соціального захисту та покращення їх роботи.
Наступним на прийом прийшов мешканець с. Ільниця, якому після ремонту сільської дороги на подвір’я та криницю почали текти стічні води. Чоловік вже раніше звертався з даного приводу, але винних не покарано.
Скористався нагодою поспілкуватись особисто з представником МВС адвокат із потерпілим, якому нещодавно невідомі особи спричинили тілесні ушкодження. Відразу під час прийому в.о.начальника слідчого відділення Іван Роман повідомив потерпілому, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження, невідомі особи встановлюються, триває слідство.
Завітав на прийом громадян Дубрівський сільський голова Володимир Малиновський, який відзначив роботу керівництва райвідділу та дільничних інспекторів міліції. Також сільський голова повідомив, що за останній період у селі обстановка спокійна, при необхідності дільничний завжди прийде на допомогу.
Наостанок завітав мешканець с. Загаття, який вже протягом багатьох років відстоює споживче товариство. Олексій Миколайович, вислухавши проблеми чоловіка, запропонував йому написати заяву на ім»я міністра МВС Арсена Авакова.
Вирішення всіх звернень та побажань представник МВС, полковник міліції Олексій Яловий взяв на особистий контроль.