Версія для друку Версія для друку

Сезон збору «чорниць» у розпалі

Липень видався врожайним для збирачів ожини, якої вдосталь вродило цьогоріч. Ось і я з молодшою сестрою та подругою вирішили зробити щось корисне і для себе, і для сім’ї . Бо всі ми дуже любимо смакувати варенням та компотом з солодкої, соковитої ягоди.
Тож разом домовилися піти на «чорниці». Планували, звичайно, стартувати зранку, але, як завжди, проспали. Тому швидко одягнувшись і взявши рюкзаки, ми вирушили в дорогу вже близько до обіду. Спека була просто нестерпна, ще навіть не дійшли до лісу, а ноги та голова вже боліли. Ходили по пагорбах та зворинах дуже довго, щоб нарешті знайти хоча б кущ ожини. Але все було марно, ми вже майже змирилися з тим, що прийдемо додому ні з чим, коли натрапили на дуже врожайну місцину. Тож ми стали до роботи з неабияким завзяттям. Незабаром всі руки були подряпані, одяг плямистий, а шкіра обличчя та плечей не загоріла, а згоріла. Поверталися ми змучені, але з повними відерцями ожини, що не могло не додавати сил та натхнення. Тому, задоволені збором, ми з дівчатами придумали жартівливий кодекс збирачів ожини.
Отже, щоб стати справжнім «ожинкарем» треба: 1)находитися і напектися на сонці; 2)бути готовим подряпати руки та ноги; 3) забруднити одяг соком ягід; 4) бути спійманим у тенета колючих кущів; 5)зафарбити язик та губи у чорний колір; 6)назбирати стільки ожини, щоб було не тільки самому наїстися, а й зробити консервацію; 7)мати фотодоказ з ожиною.
Тож, якщо ви згідні з кодексом і зможете його дотримуватися, то ставайте до лав збирачів «чорниць». Сезон ще у розпалі!
Христина ДОЧИНЕЦЬ,
студентка відділення журналістики УжНУ

Ваш отзыв

Ваш коментар