Версія для друку Версія для друку

Жителів району охоронятимуть посилені патрулі правоохоронців

За рахунок особистого часу правоохоронці Іршавського райвідділу міліції будуть нести службу по охороні громадського порядку на вулицях міста Іршава та населених пунктах району.
Інструктаж особового складу проведено на центральній площі м. Іршава, що привернуло увагу багатьох мешканців райцентру. Перед початком несення служби провів інструктаж т.в.о.начальника райвідділу міліції, підполковник Дмитро Антол, на якому звернув увагу правоохоронців на суворе дотримання ними законності, ввічливого поводження з громадянами, заходів особистої безпеки.
Під час інструктажу начальник сектору кадрового забезпечення райвідділу міліції Василь Худа довів орієнтування про скоєння на території області резонансних злочинів, про скоєння на території району крадіжок, звернув увагу правоохоронців на виявлення та вилучення незаконної зброї й наркотичних речовин.
Також черговим нарядам було визначено конкретні маршрути та поставлені завдання. З кожним патрулем на чергування вийшли керівники середньої ланки райвідділу.
Правоохоронці будуть нести службу по охороні громадського порядку за рахунок особистого часу, з 14.00 до 00.00 годин, кожну п’ятницю, суботу та неділю протягом липня-серпня.
Посилено стежитимуть за правопорядком не тільки у м. Іршава, а й у населених пунктах району. Основне завдання, яке ставиться перед патрулями, – забезпечення належної охорони громадського порядку та безпеки громадян.
Інформація Іршавського РВ УМВС.

Ваш отзыв

Ваш коментар