Версія для друку Версія для друку

В РАЙОНІ ТРИВАЄ БОРОТЬБА ІЗ ШКІДЛИВИМИ РОСЛИНАМИ

Відбулося чергове засідання районної комісії з координації заходів щодо локалізації та ліквідації осередків карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та багаторічної рослини – борщівника Сосновського. Засідання провів голова комісії – т.в.о. голови райдержадміністрації Іван Мошкола.
Під час засідання проаналізовано хід виконання в районі заходів по боротьбі із амброзією полинолистою та борщівником Сосновського та розглянуто питання щодо розподілу коштів, виділених з районного бюджету на фінансування Програми боротьби із амброзією полинолистою в районі на 2015 рік.
За результатами проведення засідання районною комісією з координації заходів щодо локалізації та ліквідації осередків карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та багаторічної рослини – борщівника Сосновського було вирішено розподілити кошти наступним чином: 8 тис. грн. виділити КП “Тепло-Місто” та 2 тис. грн. – філії “Іршавський райавтодор”. Такий розподіл ресурсів повинен забезпечити найбільш оптимальну боротьбу з шкідливими рослинами.
Крім того, на даний час в районі продовжується робота спільно із місцевими радами щодо забезпечення ефективного виконання плану заходів щодо локалізації та ліквідації осередків карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та багаторічної рослини – борщівника Сосновського.

Ваш отзыв

Ваш коментар