Версія для друку Версія для друку

Слово, яке наповнене ділом

На початку футбольного сезону 2015 року очільники неодноразово зустрічалися з представниками команд, які беруть участь у чемпіонаті району. І ось, нещодавно, вони зустрілися за круглим столом, щоб обговорити організаційні моменти футбольного свята. Серед питань, винесених на обговорення, – це підготовка місць проведення змагань, питання дисципліни щодо глядачів на час проведення матчів, суддівство тощо.
Участь у зустрічі взяли завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Данканич, заступник голови райради Петро Добромільський, начальник відділу охорони РДА здоров’я Сергій Караслай, голова районної федерації футболу Василь Попович та ін.
Наболілим питанням, як завжди, виявилася фінансова підтримка команд. Попередньо порадившись, очільники району пообіцяли частково вирішити зазначене питання. Своє бачення щодо подальших проведень чемпіонату району висловили депутати райради, які, не зважаючи на ситуацію у країні, хочуть бачити молоде покоління здоровим, фізично розвиненим. Тому, привітали команди та вручили їм обіцяну допомогу.

Ваш отзыв

Ваш коментар