Версія для друку Версія для друку

ШАХТАР» ФЕЄРИЧНО ПЕРЕМІГ «ЯЛИНКУ» В ІЛЬНИЦІ

В одному з двох найконкурентніших поєдинків 12-го туру чемпіонату Іршавського району в Ільниці місцевий «Шахтар» приймав «Ялинку» з Чорного Потоку.
Господарі були фаворитами пари і достатньо було виграти мінімально, однак провели свій кращий домашній матч сезону. Протягом якихось 27-и хвилин вони забили у ворота суперника стільки ж голів, як у своїх чотирьох попередніх домашніх іграх разом узятих.
Перше влучання в площину від господарів на 8-ій хвилині. Перший тайм завершився з результатом 5:0 на користь гравців «Шахтаря».
В другому таймі все, на що спромоглась «Ялинка», це гол престижу. На 82-ій хвилині арбітр Іван Біров за гру рукою призначив пенальті у ворота «Шахтаря». Юрій Балога, ударом з одинадцятиметрової позначки, поклав воротаря в лівий, а сам пробив у правий кут – 1:5.
Для «Шахтаря» це кращий поєдинок чемпіонату, який перевершив навіть їх феєричну перемогу в 5-му турі в Кушниці. Для «Ялинки» це друга поразка в літньому чемпіонаті в понад 3 голи.
Матч 12-ого туру між ФК «Заріччя» та «Виноградарем» не обіцяв бути цікавим. В матчі зустрічалися один із лідерів чемпіонату ФК «Заріччя» та команда з нижньої частини таблиці «Виноградар» з Великого Раківця. Очікувалося, що фаворити легко розберуться з аутсайдером, але не так сталося, як гадалося.
На 10 хвилині першого тайму в шикарному сольному проході раківчани виходять вперед завдяки зусиллям Сергія Попдякуника, який забиває майже в кожному матчі. Такими подіями були здивовані як зарічанські футболісти, так і їхні вболівальники. Вони ж одразу ринулися відігравати мінімальний гандикап. І уже на 34 хвилині арбітр зустрічі Михайло Полончак назначає дуже спірний пенальті, після підкату Сергія Горзова в штрафній зоні. Пенальті спокійно реалізував Василь Шерегій, пробивши по центру воріт. Великораківчани були спантеличені подіями, і у них «заграли» нерви. Чим і скористалися гравці ФК «Заріччя», після прострілу з правого флангу від захисника господарів Володимира Мізуна, автогол у свої ворота забив раківчанин Михайло Кампій, встановивши рахунок 2-1. Відзначимо, що згодом за навмисну гру рукою другу жовту картку отримав Василь Звонар і залишив свою команду в меншості. З таким рахунком команди і пішли на перерву.
На другий тайм гравці з Великого Раківця виходили в пригніченому стані, але згодом їхній настрій зовсім змінився. Після метушні в штрафному майданчику господарів забив свій другий гол Сергій Попдякуник. Цим голом він подарував надію своїм вболівальникам, встановивши паритет на табло – 2-2! Але такий рахунок не довго протримався на табло, після подачі з кутового і очевидної помилки воротаря зарічани знову виходять вперед зусиллями Володимира Мізуна. Це зовсім розчарувало раківчан, але вони намагалися відігратись. Суддя приймавши очевидні рішення на користь господарів, і вже на 77 хвилині основного часу вони пропустили знову, голом відзначився Василь Урста. І уже на 88 хвилині матчу знову з кутового вони пропускають від кращого бомбардира зарічан Юрія Брича. Так матч і закінчився.