Версія для друку Версія для друку

Похудати легко. Просто не їсти…

І при цьому зекономите гроші, які вам ой як потрібні.
За життя довелося зустрічатися з багатьма людьми, які за будь-яку ціну намагалися схуднути. Складали раціон, графіки приймання їжі, відмовлялися від продуктів, у яких багато жиру і калорій, але як ви вже наперед здогадалися, у них нічого з цього не вийшло. А знаєте чому? Бо найважче перебороти самого себе. Одна справа, коли ти хочеш знизити масу тіла на словах, інша – коли треба почати бій із зайвою вагою не теліпанням язика, а вже із першого ж дня слід обмежуватися в харчуванні і забути про переїдання. Бо саме це робить нас гладкими, а відтак … непривабливими.
Будемо відвертими: і в душі десь всі хочемо бути красивими і стрункими, аби привернути до себе хоч якусь увагу (це тепер модно бути на видноті). А, можливо, ви вже знайшли дівчину своєї мрії.
Для тих, хто й справді хоче із сьогоднішнього дня схуднути, без шкідливих наслідків і надовго, скажу: починайте вже, не відкладайте на завтра! Просто наберіться терпіння, і ви обов’язково досягнете своєї мети. Скажу наперед, на дай Боже, щоб ви відмовлялись від смачних наїдків. Просто обмежтесь в їх споживанні. Для чого вам, наприклад, вживати солодку газовану воду, коли можете замінити її звичайною водою (із колодязя або краника). Дієтологи твердять, що слід аналізувати калорії, мовляв, зазвичай людина споживає їх більше, ніж їй необхідно для життєдіяльності. Згоден, але тут є і свої особливості. Якщо людина ще росте, тому потрібно, звісно, більше калорій. Зрештою, у кожного свій обмін речовин. Тому немає універсальних порад.
Треба розпочати із того, що потрібно безжально викреслити зі списку те, що збільшує масу тіла. А саме: майонез, вершкове масло, сметану, сир, вироби із борошна, м’яса… Не можна вживати і алкогольні напої, бо це теж негативно впливає на ваш організм.
Не сприйміть це як жарт, але в перший день намагайтеся взагалі нічого не їсти. Вистачить випити за день літр води, для вгамування голоду можна посмакувати салатом з капусти, моркви, помідорів, огірків або з’їсти яблуко чи грушу.
Скинувши зайві кілограми, ви будете почувати себе комфортно і впевнено. А головне – вам менше доведеться йти на базар і скуповувати продукти, без яких, виявляється, можна обійтися.
Та найбільше чого ви досягнете, це зекономите гроші. А в теперішній час вони ой як потрібні.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар