Версія для друку Версія для друку

Депутати перевірили хід ремонтних робіт в райлікарні

    На засіданні тридцятої сесії було прийнято рішення щодо виділення коштів, отриманих від оренди комунального майна, на ремонт операційного блоку районної лікарні для приведення його до стандартів європейського взірця.

    У зв’язку з цим проведено виїзну нараду заступника голови районної ради Петра Добромільського та голів комісій райради: майнової (Валерій Василець), з питань бюджету (Юрій Фельцан), з питань будівництва (Іван Завидняк) за участі начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергія Караслая, на місце виконання ремонтних робіт. Депутати обговорили хід виконання ремонту, висловили свої зауваження та пропозиції. Було наголошено також на необхідності прискорення робіт в найкоротші терміни, дотримуючись при цьому якості.
ВІдтак депутати оглянули також виконані роботи по ремонту приміщень в будинку культури, де планується розмістити районне відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Закарпатській області.

Ваш отзыв

Ваш коментар