Версія для друку Версія для друку

Чверть віку служить вірникам с. М.Раковець

25 років тому о. Михаїл Гангур став настоятилем Свято-Покровської церкви с. Малий Раковець. Незважаючи на те, що він родом із сусіднього Хустського району, уже з перших днів душею почав вболівати за людей, за долю гірського села. Малораківчани одразу запримітили його чесність, порядність і доброту і пішли йому на зустріч. У всіх починаннях почали його підтримувати. А розпочав о. Михаїл із перекриття даху на сільському храмі. Згодом зробили арку і огорожу, поставили позолочений престол, який освятив владика Агапіт. Озолотили іконостас, поміняли двері, навели порядок на цвинтарі, сприяють у ремонті вулиць.
Для о. Михаїла завжди чужий біль як особистий. У те, що робить, вкладає серце і душу. Уміє знайти підхід до вірників. У всіх добрих справах його підтримують голова районної ради Іван Савко, Малораковецький сільський голова Емілія Лях, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич, дяк Михайло Фанта, директори сільських шкіл Оксана Савко і Оксана Гудь, сільські активісти і підприємці.
− Протоієрей Михайло Гангур завжди в гущі громади, живе її проблемами, − каже голова райради Іван Савко. Тому й поважають його за це вірники. Особливо велику увагу приділяє вихованцям підростаючого покоління. Бо це майбутнє нашої держави.
У о. Михаїла Гангура й самого є діти. Разом із матушкою виховали донечку Тетянку, яка навчається в УжНУ, та синів Романа і Віталія. Прикладом для дітей служать батьки.
Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар