Версія для друку Версія для друку

ВІДБУЛАСЯ ТРИДЦЯТА СЕСІЯ РАЙРАДИ

Цього тижня відбулася тридцята сесія райради VI скликання. За дорученням голови райради проводив пленарне засідання заступник голови ради П.П. Добромільський.

Спочатку вшанували хвилиною мовчання загиблих в зоні АТО. Згадали теж за трагічні події, які днями відбувалися в Мукачеві. Відтак привітали депутатів, які відзначали день народження у міжсесійний період, та ознайомили із заходами, які відбувалися за цей час.

На порядок денний було винесено понад півтора десятка питань. В «Різному» запропонували розглянути питання повторного аукціону з продажу об’єкту спільної власності територіальних громад сіл, міста району із зниженням початкової вартості, зміни до програми зміцнення правопорядку, затвердження програми підтримки учасників АТО.

Було зачитано заяву депутата райради Петра Горзова про дострокове складання повноважень, новим депутатом став Сергій Попфалуші.

Внесено зміни до районного бюджету. Депутати прийняли низку рішень, що стосувалися передачі на баланс райради, а також в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району, дострокове розірвання договору оренди. Що стосується оплати за навчання в початкових мистецьких закладах району, то народні обранці зійшлися на думці, що її треба підвищити на 25 відсотків. Також внесено зміни до рішення про встановлення батьківської плати за харчування дітей у навчально-виховному комплексі  «Смологовицька ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок райради». Підтримано запропоновані зміни до регламенту райради.

На завершення сесії депутати прийняли звернення до керівництва держави щодо прискорення виплат боргів учасникам АТО – жителям району, здійсненню індексації заробітної плати працівникам бюджетної сфери району та повторно звернулися по зниженню ціни на енергоносії – газ і електроенергію, а також щодо подій, які відбулися в Мукачеві.

Депутати вирішили сесію не закрити, а це засідання вважати першим.

Ваш отзыв

Ваш коментар