- Нове життя - https://nz-ir.com -

У БІЛКАХ ПРОЙШЛО СВЯТКУВАННЯ 770-РІЧЧЯ

У неділю 12 липня 2015 року в селі Білки з нагоди відзначення Дня Первоверховних Апостолів Петра і Павла та 770 річниці заснування села Білки відбувся святковий концерт за участі народного артиста України Степана Гіги, заслуженої артистки України Квітослави Гіги, заслуженого артиста естрадного мистецтва Степана Гіги – молодшого.
Участь в концерті також взяли Андрій Бема, гурт Онлайн та художні колективи краю.

З вітальним словом виступили т.в.о. голови РДА Віктор Симканинець, заступник голови районної ради Петро Добромільський, Білківський сільський голова Василь Зейкан, депутат райради Петро Станко та інші. Під час урочистостей було вручено почесні грамоти громадським активістам, особам, які беруть участь у розбдові села та у його житті.

Грамотами райдержадміністрації за розбудову територіальної громади отримали заступник голови  районної ради П. Добромільський та голова Білківської сільської ради В. Зейкан. Також під час вітального слова П. Добромільський вручив грошову допомогу у розмірі 3 000 грн. новоствореній в районі громадській організації учасників АТО.  Грамоти від райради отримали С. Ливрінц, О. Улашин, П. Біров, О. Горзов, П. Чорба, І. Паньканинець, І. Черепко.

Генеральним спонсором заходу виступив депутат Верховної Ради України Павло Балога.

Спонсорами були Білківський сільський голова Василь Зейкан, депутати районної ради Петро Станко та Петро Добромільський.