Версія для друку Версія для друку

ЩО ТУРБУЄ АГРАРІЇВ?

Днями під керівництвом т.в.о. голови райдержадміністрації Віктора Симканинця відбулася нарада з питань розвитку агропромислового комплексу району. У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мошкола, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Микола Кудрей та працівники відділу.

В ході наради проаналізовано основні показники розвитку агропромислового комплексу району за І півріччя 2015 року, обговорено основні проблемні питання галузі сільського господарства, зокрема, проблема наявності на території району пустуючих земель та приміщень, що не використовуються за призначенням. З метою пошуку інвесторів та зацікавлених осіб для залучення їх для сільськогосподарського виробництва було створено реєстр всіх пустуючих земель та приміщень району.

За підсумками наради визначено основні напрями агропромислового розвитку району на найближчу перспективу, зокрема: пошук зацікавлених сторін для створення в районі нових та реконструкції і відновлення діяльності існуючих об’єктів інфраструктури агропромислового комплексу; здійснення заходів по залученню до товарного виробництва пустуючих земель сільськогосподарського призначення для розвитку та підвищення ефективності функціонування сільського господарства, як однієї із найбільш перспективних галузей економічного розвитку нашого району.

РОЗПОЧАТО ЗБІР ВРОЖАЮ

Для сільськогосподарських виробників нашого району настала гаряча пора. На Іршавщині днями успішно розпочалися жнива. Збирання врожаю – це нелегка робота і величезна відповідальність. Цього року в районі посіяно зернових культур на площі 5429 га, в тому числі озимих зернових культур – на 1279 га. Основна частка у структурі посівних площ озимих культур належить особистим селянським господарствам.

На сьогоднішній день збір врожаю озимих зернових культур розпочали майже всі сільськогосподарські товаровиробники району. Одними з перших вийшли в поле ФГ «Лан», ФГ «Відраш», ФГ «Греблянська Толока».

Як зазначив начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Кудрей, до жнив в районі готувалися відповідально і заздалегідь. За словами Миколи Миколайовича, в районі готові до збору врожаю всі товаровиробники, які своєчасно провели всі необхідні заходи по підготовці до жнив, зокрема щодо приведення до готовності комбайнів та іншої зернозбиральної техніки. Загалом, в районі нараховується 11 комбайнів, з яких 9 є справними і будуть залучені до проведення жнив.

Також були проведені відповідні інструктажі щодо дотримання правил техніки безпеки та протипожежного захисту під час проведення жнив. Микола Кудрей також відмітив, що урожайність зернових культур планується на рівні запланованих показників і в результаті в районі отримаємо непоганий урожай.

Ваш отзыв

Ваш коментар