Версія для друку Версія для друку

ВИКРИЛИ ДВОХ КРАДІЇВ

Працівники карного розшуку Іршавського райвідділу міліції викрили двох крадіїв із села Осій, які скоїли крадіжку на суму близько 18 000грн.

40-річна мешканка села Осій  звернулась до Іршавського райвідділу міліції, що із її будинку викрадено два ноутбуки: один марки «SAMSUNG R519», інший  марки «Aser Aspire 5732z», мобільний телефон марки «SAMSUNG GALAXYS GT-I 9300”, золотий ланцюг, золоту підвіску, золоту каблучку та інші матеріальні цінності. Взагалі крадії спричинили жінці матеріальних битків на суму близько 18 000грн.

Справу було доручено оперативним працівникам  карного розшуку Михайлу Сухану та Івану Гелетею. Вони, провівши низку заходів, отримали інформацію щодо двох братів із села Осій.  Дійсно, навідавшись до одного із них додому,  запросили його до райвідділу.

У подальшому 19-річний мешканець села Осій розповів, як разом із 20-річним братом скоїв крадіжку із будинку односельчанки. Вони  знали, що жінка періодично їздить на заробітки, вдома буває рідко. Зловмисники скористались її відсутністю – вибили дерев’яні двері запасного входу, звідки проникли у середину будинку і скоїли крадіжку. Частину викраденого здали до ломбарду.

За даним фактом слідчим Іршавського райвідділу міліції Іваном Світлинцем відкрито кримінальне провадження за ст.185 Кримінального кодексу України  (Крадіжка). Триває слідство, правоохоронці перевіряють обох чоловіків на причетність до інших аналогічних злочинів.

 

Віта Горзов,

Іршавського РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар