- Нове життя - https://nz-ir.com -

ДОБРІ СПРАВИ ВИКЛИКАЮТЬ НАЙЩИРІШІ ПОЧУТТЯ

Майже немає такого населеного пункту на Іршавщині, де б не побував народний депутат України Віктор Балога. Багатьом допоміг у вирішенні тих чи інших проблем. Кожна зустріч із ним важлива, вона залишає лише добрі спогади.

А днями за дорученням Віктора Івановича у гірському селі Кушниця побував депутат обласної ради Максим Хохлов. Від імені народного депутата він передав директору Кушницького міжшкільного навчально-виробничого комбінату документацію на шкільний автобус.

−Транспорт нам потрібен для перевезення школярів Лисичова, Броньки і Сухої на навчання в комбінат, − розповідає майстер виробничого навчання Дмитро Продан. – Тут діти освоюють професії, які знадобляться їм у житті. Це – автомобільна, будівельна і швейна справи, художня вишивка і комп’ютерна підготовка. Усього понад 180 учнів тут здобувають спеціальності.

У теперішній час це надзвичайно важливо. Справа в тому, що більшість професійно-технічних училищ просто закрито. Жителі гірських сіл, у зв’язку з тим, що немає роботи вдома, працюють на будовах не лише Закарпаття, а й далеко за його межами.

Побували ми того дня з Максимом Михайловичем і в Лисичові. Тут В.Балога подбав про те, що зробити якісний ремонт дороги до сільського храму і Лисичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Проте залишився ще невеликий відрізок шляху біля школи. Віктор Іванович пообіцяв і цю ділянку допомогти заасфальтувати найближчими днями. За справу взявся начальник райавтодору Богдан Сич.

−Коли ми їхали в Лисичово, − каже Максим Хохлов, − на власні очі бачили, в якому занедбаному стані дорога. Особливо в Довгому, Броньці і Кушниці. Віктор Балога усе робить для того, щоб змінити ситуацію, щоб ми їхали по європейських дорогах. Це одне його із пріоритетних завдань як народного депутата.

У розмові з Б. Сичем М. Хохлов зазначив, що в перспективі буде проведено ремонт доріг також в Загатті, Ч.Потоці.

Василь ШКІРЯ.