Версія для друку Версія для друку

СТВОРЕНО ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ВОЇНІВ АТО

Голова РДА Симканинець В.А., голова райради Савко І.І. та його заступник Добромільський П.П., разом із воїнами, демобілізованими із лав армії, взяли участь у роботі установчої конференції громадської організації воїнів АТО.

«Проблем буде виникати дуже багато. Адже війна ще не закінчилася. Треба допомагати і тим нашим землякам, які ще воюють, і тим, що вже повернулися. Спілка допоможе систематизувати питання, які потребують вирішення. Влада допомагала дотепер кожному персонально, а тепер ми будемо співпрацювати через організацію. І запевняю вас, реагувати на всі ваші звернення ми будемо дуже оперативно», — наголосив Віктор Симканинець.

Петро Добромільський у своєму виступі сказав, що кабінет для роботи організації і канцтовари на перший час районна рада надасть. Також буде всіляке сприяння для реєстрації організації, для забезпечення членів Спілки юридичною допомогою та консультаціями з будь-яких питань, що виникатимуть.

Головою Спілки одноголосно обрано Боднаря Михайла із Довгого. Також обрали Правління у складі трьох чоловік та ревізійну комісію.

Від військкомату у роботі конференції взяв участь Микола Дикий, а головував на зборах Микола Вовканич, єдиний офіцер серед присутніх.

Василь Кузан

Ваш отзыв

Ваш коментар