- Нове життя - https://nz-ir.com -

На контролі голови райради

Минулого понеділка голова районної ради Іван Савко провів виробничу нараду, на якій порушив ряд  важливих питань. Зокрема, на думку Івана Івановича, сільські голови на сесіях сільрад повинні прийняти статути рад почесних громадян та положення про звання «Почесний громадянин» і зарахувати полеглих учасників АТО  Олександра Данільченка з Ільниці, Юрія Соколочка з Лози та Юрія Короля з Заріччя почесними громадянами відповідних сіл.

Водночас сільські голови могли б допомогти інвалідам, які проживають на відповідних територіях, з оформлення документації на приватизацію житлових будинків та присадибних ділянок.

На одній із останніх сесій райради депутати прийняли звернення до Верховної Ради України з питання щодо відміни подання декларацій про доходи та видатки депутатів сільських, міських і районних рад. У відповіді, яка  надійшла з Верховної Ради йдеться про те, що виключення з переліку вказаних у зверненні категорій депутатів «є недоцільним і не відповідає принципу рівності усіх суб’єктів перед законом». Тобто, законодавці вищого рівня держави знехтували порушеною депутатами райради  проблемою.

Наш кор.