Версія для друку Версія для друку

ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖУСТАНОВ ПОМІРЯЛИСЯ СИЛАМИ В СПОРТІ

З метою популяризації розвитку фізичної культури та спорту в Іршаві відбулася міжгалузева спартакіада працівників державних установ району. Свої команди представили: райдержадміністрація та районна рада; райвідділ УМВС; податкова служба, прокуратура району  та районний суд; освіта; медицина.

До складу команди райдержадміністрації та райради увійшли: Федір Халак (капітан команди), Олег Козенюк, Василь Капітан, Ігор Король, Іван Семак, Євген Свириденко, Сергій Караслай, Василь Артиш, Олександр Коростіль, Валерій Василець, Василь Петровцій, Євген Манайло, Владислав Романець, Михайло Петрище, Іван Котубей, Михайло Ломага, Іван Калинич, Оксана Вовканич, Наталія Петканич, Марія Газдик, Юлія Барнак.

Чи не найбільше глядачів зібрала гра у футбол. Кращими серед кращих в цьому виді спорту стала команда райдержадміністрації та райради. Друге місце посіли працівники  освіти, третє – правоохоронці.

Ще одна командна гра, волейбол, принесла освітянам перше, РДА та райраді – друге, збірній податкової – третє місця.

В змаганнях з легкої атлетики сильнішими були освітяни, друге місце виборола команда податкової, прокуратури та суду, третє – райвідділ УМВС.

В стрільбі по мішені рівних не було міліціонерам. Другу сходинку підкорили працівники освіти, третю – представники податкової, прокуратури та суду.

Першими в грі з настільного тенісу стали педагоги, другими – медики, а третє місце поділили між собою  команда РДА та райради з командою ДПІ, прокуратури, суду. В шашки найкраще зіграли медики, другі – освітяни, треті – працівники РДА та райради. Вирішальним став результат гри в шахи, бо саме ця гра проводилась останньою. І саме гра в шахи принесла найкращий результат команді освіти, другий – команді медицини і третій – збірній податкової.

В результаті, в рівній, чесній та цікавій боротьбі перше загальнокомандне місце вибороли освітяни. Другу сходинку п’єдесталу посіла команда райдержадміністрації та райради, а третє місце – за збірною командою працівників податкової, прокуратури та суду.
Організатор спартакіади – сектор молоді та спорту райдержадміністрації.

Ваш отзыв

Ваш коментар