Версія для друку Версія для друку

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я НА ПЕРВИННОМУ РІВНІ

Роль медичного працівника  в нашому суспільстві завжди була важливою. Небагато на землі професій, які б стільки значили для людей.

Первинна медико-санітарна допомога є фундаментом усієї системи медичної допомоги, яка закладає  основний внесок у формуванні  громадського здоров’я, визначає раціональне та ефективне використання ресурсів охорони здоров’я.  Пріоритетний розвиток первинної ланки охорони здоров’я України залишаються незмінними у політиці нашої держави та нашого регіону.

Хто, як не  сімейний лікар, знає  захворювання мешканців своїх дільниць і може прогнозовано допомогти в профілактичному напрямку, щоб запобігти можливих негараздів, адже на первинному рівні розпочинають та закінчують лікування  понад  80% пацієнтів,  і саме тут має бути зосереджена значна частина кваліфікованих сімейних лікарів. Нехай професія сімейного лікаря ніколи не завдає розчарувань і ніколи не доведеться засумніватися в тій користі, яку ви приносите своєю роботою.

Професійне свято Дня медичного працівника на первинному рівні відзначають 426 працівників  охорони здоров’я, які повсякчас з гідністю виконують свій професійний обов’язок на засадах сімейної медицини.

В структурі КЗ «ІЦПМСД» є 33 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та 11 ФАПів, які обслуговують майже 100 тис. населення нашого району.

Напередодні свята хочеться щиро подякувати адміністрації та працівникам  КЗ «ІЦПМСД», всім працівникам структурних підрозділів, сімейним лікарям, фельдшерам, сімейним медсестрам, акушеркам, молодшим медичним сестрам, ветеранам охорони здоров’я та всім працівникам первинної ланки за їх невтомну працю,  за мудрість і терпіння.

Окремо хочеться  привітати завідувачів АЗП-СМ, які своєю працею відповідально ставляться до покладених на них обов’язків: Фельцан І.І.,   Дочинець В.В., Баландіна Г.І., Шелельо М.П., Грінканич М.В., Марків В.М.,      Бобир В.В., Жидик Ф.І., Данашевська Л.В., Бурч Н.В., Жабур Г.І., Половка Г.І., Мельник М.М., Осійський П.Ю., Верецкі О.М., Данканич Г.І., Добра В.П., Завадська К.В., Козловська Е.В., Китей М.П., Попадинець Н.В Добра В.П., Фекете Я.Ю.,  Денисюк С.І., Кеню.І.В., Кормош В.В., Кузан М.М..

Хочеться також подякувати за розуміння та співпрацю  з колегами  другого рівня КЗ «ІРЛ ». Тому, що  ми в одному човні і робимо одну справу і мета у нас одна – збереження і примноження здоров’я жителів нашого краю.

Ви першими приходите на допомогу в найбільш важкі хвилини, робите неможливе, берете на себе відповідальність за найцінніший дар людини – її здоров’я та життя. Бажаю вам життєлюбства невичерпної енергії, оптимізму і великодушності, всім миру, добра, благополуччя, успіхів у Вашій нелегкій, але такій важливій і почесній суспільній місії – служіння людям. Попереду у нас запланований  значний обсяг  роботи по реформуванню первинної ланки,  але заручившись підтримкою влади,  відділу охорони здоров’я,  з такою командою  сімейних лікарів сподіваюся, що  ми отримаємо гідний результат роботи КЗ «ІЦПМСД».

Зі Святом Вас, дорогі медики!

Оксана Булеза,

головний лікар КЗ «ІЦПМСД».

Ваш отзыв

Ваш коментар