Версія для друку Версія для друку

ГРОМАДА ПОВИННА БУТИ ЖИТТЄСПРОМОЖНОЮ, ВВАЖАЄ ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ ГУБАЛЬ

Таким був основний лейтмотив зустрічі голови облдержадміністрації Василя Губаля з громадою села Імстичово. Мова йшла про адміністративно-територіальну реформу. Василь Іванович наголосив, що село Імстичово він обрав не випадково. Він неодноразово бував у цьому населеному пункті, знає проблеми людей. Тому, на його думку, саме вони повинні вирішувати його долю.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець сказав, що в районі проводиться певна робота по роз’ясненню серед населення адміністративно-територіальної реформи. Зокрема, проводяться зустрічі з громадами, до уваги беруться думки і пропозиції селян. До речі, це питання розглядалося і на сесії районної ради.

Голова районної ради Іван Савко сказав, що потрібно зважити насамперед на добровільність об’єднання. Він звернув увагу і на таке: після об’єднання, звісно, буде скорочення працівників освіти, медицини і сільрад, за нашими підрахунками, ця цифра складатиме 800 чоловік. Що буде з цими людьми? Водночас треба подумати про збільшення мінімальної зарплати, пенсії і зниження тарифів для населення. Я теж за адміністративно-територіальну реформу, — зазначив Іван Іванович. — Ми не повинні стояти на місці. Але в першу чергу повинні подумати про людей.

Василь Губаль відповідав на питання, які задавали йому громадські активісти села. Зокрема, він сказав, що реформа передбачає збереження усіх населених пунктів, які географічно не зміняться. Водночас наводив позитивні моменти об’єднання громад.

Секретар сільради Марія Зейкан наголосила, що сільчани вже обговорювали дане питання, але вони, разом з тим, побоюються змін.

Серед найболючіших питань, які непокоять жителів Імстичова, дороги. Але Василь Губаль сказав, що ця проблема вирішується на державному рівні: ремонтні роботи найближчим часом буде відновлено.

Після зустрічі з активом відбувся прийом громадян. Серед питань, з якими звертаються сільчани: надання матеріальної допомоги на лікування, допомога учасникам АТО, сприяння в облаштуванні території біля місцевої школи та кабінету трудового навчання в допоміжній школі-інтернат, допомога у вирішенні проблеми із сільським мостом, який перебуває в аварійному стані, сприяння у вирішенні спірних питань пайовиків споживчої кооперації та оформлення документації на земельну ділянку, про надання роз’яснення щодо подорожчання комунальних послуг за користування природним газом та електроенергією, щодо сприяння у виділенні коштів для ремонту доріг Імстичівської сільради та інші. Усього на прийомі побувало понад 30 громадян.

Порушені питання взято на контроль та дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.

Василь ШКІРЯ

Ваш отзыв

Ваш коментар