Версія для друку Версія для друку

ЗБІРНА ДЕПУТАТІВ РАЙОНУ НА ОБЛАСНІЙ СПАРТАКІАДІ ВИСТУПИЛА ВДАЛО

На стадіоні “Авангард” 26 травня завершилася традиційна спартакіада депутатів місцевих рад. Обранці районних і сільських рад демонстрували, на що здатні у п’яти видах спорту. Судді обрали найсильніших у командному заліку з-поміж 14-и збірних.

Останнє місце посіла команда Ужгородської міської ради, за нею, на 13 місці,– Мукачівської. Далі йдуть Чоп, Тячівщина, Міжгірський район. 9-е місце у Виноградівщини, їй у спину дихає Ужгородщина. Сьома позиція дісталася Свалявському району, на 6-ій сходинці – Хустщина, а п’ятірку замикає Рахівщина.

Почесна четверта сходинка за Іршавським районом. Також представники Іршавського району вибороли золото в одиночних змаганнях по настільному тенісі та шахах та друге місце в змаганнях з шашок.

Участь в спартакіаді взяли депутати районної ради Боднар І.Ф.,  Горзов П.Ж., Караслай С.В., Лупак С.А., Менчук М.С., Прокоп А.А., Романець В.М., Свириденко Є.А., Терпай І.І., Фельцан І.І., а також  Малиновський В.Я., Манайло Є.І., Станинець М.М, Кузан Ю.Ю., відповідно Дубрівський, Чорнопотіцький, Арданівський та Броньківський сільські голови. Представляли район на змаганнях і депутати Малораковецької – Яцканич Є.М., Доробратівської – Пинзеник І.І., Сілецької – Мошкола І.І., Дубрівської – Петрище М.Е., а також Чорнопотіцької сільських рад.

Хочеться також наголосити, що представники нашої команди посіли наступні призові загальнокомандні місця : з шашок – перше, шахів – друге та з настільного тенісу – третє, з волейболу – четверте.

Свій внесок внесли представники органів місцевого самоврядування і в міжгалузевій спартакіаді працівників державних установ району. Депутатський корпус району представляли Василець Валерій, Караслай Сергій, Романець Владислав, Свириденко Євген, депутат Дубрівської сільської ради Петрище Михайло, Чорнопотіцький сільський голова Манайло Євген.

Фактично основу волейбольної команди складали представники рад, які посіли друге після освітян місце, а вирішальний м’яч у футбольних змаганнях забив депутат райради Караслай Сергій, завдяки чому збірній команді райради та РДА вдалося потіснити освітян і посісти перше місце.

Михайло УДУТ

Ваш отзыв

Ваш коментар