Версія для друку Версія для друку

СПРАВЖНІ ЗАБАВКИ МАЛЕЧІ

Діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, турботою і великою та святою любов’ю є обов’язком батьківства. Ми маємо захистити дітей від життєвих незгод, страждань, хвороб і війн, створити всі умови для того, щоб наші діти виросли добрими, світлими, щирими і сердечними. Саме такими ми хочемо бачити своїх дітей.

Нещодавно юні спортсмени чотирьох ДНЗ села Ільниця зустрічали своє спортивне свято, приурочене Дню захисту дітей. Маленькі дитячі оченята, сповнені позитивних емоцій, радо зустрічали гостей та суддів свята. Привітати малечу Іршавщини завітали: т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець, начальник сектору молоді та спорту Іршавської РДА Андрій Данканич, начальник відділу освіти  РДА Єлизавета Яцканич, завідуючі ДНЗ, вихователі, батьки та друзі.

Крокуючи під веселу музику, діти гордо один за одним несли жовто-блакитні прапори своєї країни. Відкрили «День захисту дітей» віршами, піснями, а пізніше діти закружляли в добре знайомому нам з дитинства «Танку веселих каченят». З метою удосконалення вміння дітей бігати, виконувати гімнастичні вправи педагогічним колективом ДНЗ були розроблені вправи та організовані чотири естафети: «Зроби сонечко», «Грибна полянка», «Квіткова галявина», «М’яч ми осідлали».

Вишикувавшись в колони, за сигналом стартувала перша естафета, діти із запалом виконували веселу вправу й щиро вболівали за кожного учасника своєї команди. Пізніше, щоб розслабити фізичний стан малечі та підняти їм настрій, було проведено гру «Якщо хочеш будь здоровим – зроби так».

Сповнені запалу й радості малюки виконували вправи як на одному подиху. Відповідно до вимог спартакіади після закінчення кожної естафети суддями були виставлені оцінки, за підрахунками яких перемогла «дружба». Слід зазначити, що гості свята, які отримали масу позитивних емоцій від побаченого, прийшли також не з пустими руками. Наприкінці спартакіади хлопчики кожної з команд отримали м’ячі, дівчатка кольорові кільця для спортивних занять, у свою чергу кожна з команд отримала гімнастичні м’ячі, а також керівник району пригостив всіх присутніх морозивом.

Ваш отзыв

Ваш коментар