Версія для друку Версія для друку

СЕСІЯ ДОВЖАНСЬКОЇ СІЛЬРАДИ ПРИЙНЯЛА ЦАРСЬКИЙ ПОДАРУНОК

У вівторок відбулася сесія Довжанської сільської ради, певно, – найприємніша сесія, як для депутатів, так і для всіх жителів села за весь час існування сільської ради. Адже не кожного разу доводиться отримувати царські подарунки, а саме таке щастя випало жителям цього мальовничого села у цей день. Отже: рішенням сесії прийнято на баланс сільської ради будівлю адмінкорпусу колишнього Довжанського машинобудівного заводу, який викуплено на аукціоні з допомогою Народного депутата України Віктора Балоги. Після належного оформлення документів приміщення буде передано в оперативне управління у відділ освіти Іршавської райдержадміністрації. Протягом року планується провести реконструкцію та капітальний ремонт приміщень для того, щоб розмістити у них школу. Гроші у обласному бюджеті частково для цього вже виділені. Чи буде це ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, а учням і батькам хочеться щоб було саме так, буде вирішено потім. Таким чином, планується з 1 вересня 2016 року, у селі буде знято питання про двозмінне навчання, яке вже багато років стоїть на порядку денному.

На сесії також вирішено ряд поточних питань. Жваву дискусію викликало обговорення адміністративної реформи. Добровільне об’єднання громадян у нашому краї неодмінно мусить відбуватися довкола нашого села – однозначно заявили депутати. Адже згідно нового закону, на основі якого має відбуватися об’єднання громад, Довге найбільше підходить для того, щоб бути центром. Жодне село у верхів’ї Боржави не має ні такої кількості жителів (сім тисяч), ні такої розвиненої інфраструктури, ні такого бюджету.

Ще однією приємною темою було обговорення програми фестивалю «Довжанська фіра», який відбудеться за підтримки Віктора Балоги 14 червня на сільському стадіоні. Фестиваль уже став традиційним і традиційними на ньому будуть приємні несподіванки. Гостей чекає насичена програма:  атракціони, показові виступи верхової їзди, конкурси та чудовий концерт місцевих та відомих артистів. Формування колони коней, возів, бричок та карет почнеться о 16.00 київського часу біля моста через річку Регуляція.

 

Василь Кузан.

Ваш отзыв

Ваш коментар