Версія для друку Версія для друку

ПІДЛІТОК ЧЕРЕЗ АЛКОГОЛЬНЕ ОТРУЄННЯ ПОТРАПИВ ДО ЛІКАРНІ

 Серед ночі 12-річний хлопець із села Загаття із симптомами алкогольного отруєння звернувся за медичною допомогою. Як з’ясувалося, підлітка пригостив горілкою старший товариш.

Про неповнолітнього лікарі повідомили до райвідділу міліції. В лікарню прибула слідчо-оперативна група.

Правоохоронці з»ясували, що напередодні неповнолітнього запросив на черешні знайомий. У гостях підлітка пригостив старший товариш не тільки черешнями, а ще і горілкою. Коли юнак повернувся додому йому стало погано, після цього рідні його відвезли до приймального відділення райлікарні.

На даний час стан здоров»я  підлітка задовільний, загрозі життю немає.

Обставини отруєння неповнолітнього з’ясовують правоохоронці. Вони проводять перевірку, чи раніше були аналогічні факти вживання спиртних напоїв неповнолітнім із дорослими.

Дану подію внесено до Єдиного обліку,  батьків неповнолітнього буде  притягнено  до відповідальності  за  ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей), а  дорослого товариша  за ст. 180 Кодексу України про адміністративні правопорушення (доведення неповнолітнього до стану сп’яніння), де передбачено накладення чималих штрафів.

Віта Горзов,

Іршавський РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар