Версія для друку Версія для друку

ПЕРЕМОГА В НАШИХ

Цього тижня на центральному стадіоні м. Іршава відбувся чемпіонат області з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н.. Участь у змаганнях   взяли команди ДЮСШ м. Іршава, СДЮШОР м. Ужгород, «Колос» Мукачівський р-н та «Сузір’я» м. Свалява.

Команди-учасники хоч і юні спортсмени, але боролися досить таки по-дорослому. Отже, у запальній, але чесній фінальній боротьбі ДЮСШ м. Іршава – СДЮШОР м. Ужгород, з рахунком – 2:1, перше місце посіли іршавчани, другу сходинку посіла команда ДЮСШ м. Ужгород, а третю – мукачівці.
Крім любителів футболу та учасників, присутніми на чемпіонаті були й поважні гості – заступник Міністра молоді і спорту України Ярослав Войтович, начальник управління молоді і спорту Закарпатської ОДА Денис Ман, голова федерації футболу Закарпаття Іван Дуран, голова ДЮФЛ Закарпаття Василь Качур, заслужений майстер спорту, легендарний екс-динамівець Василь Рац, т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець, міський голова Степан Бобик та інші.

У своїх вітаннях кожен з виступаючих звернули увагу на велику необхідність розвивати саме дитячо-юнацький футбол, адже, якщо з раннього віку прививати молоді любов до спорту, то, аналогічно – це здорова нація в майбутньому. Крім цього, прозвучали й слова вдячності всім присутнім – організаторам, тренерам, керівництву району і, звичайно ж, – юним спортсменам.

Користуючись нагодою, керівник району спільно з гостями обговорили стан ситуації розвитку різних видів спорту на Іршавщині, перспективи на майбутнє та проблемні питання сьогодення. Ярослав Войтович та Денис Ман висловили свою підтримку та, по можливості, сприятимуть розвитку спортивного життя нашого району.

В результаті змагань, команди-переможці нагороджені кубками відповідних ступенів, медалями, грамотам, а їх тренери – цінними подарунками. Відзначили також і кращих гравців  у номінаціях «Кращий захисник», «Кращий воротар».

Отож, успіхів вам, юнаки, та непереможної сили духу на шляху до досягнення спортивних вершин. Адже, рух – це життя!

Ваш отзыв

Ваш коментар