Версія для друку Версія для друку

НАЙБІЛЬША НАГОРОДА – ЛЮДСЬКА ВДЯЧНІСТЬ

Буду відвертим: Петра Васильовича Короля, депутата райради знаю уже впродовж трьох десятків років. Щира, відверта, водночас щедра серцем людина, хороший співрозмовник. І попри це займається благодійництвом, допомагає тим, хто цього потребує.

П.В. Король третій рік очолює районну благодійну організацію «Допомога без кордонів». Щодня у його кабінет, в приміщенні районної ради, заходять люди із найвіддаленіших сілнашого району – Негрова і Малого Раківця, Лисичова і Климовиці, Чорного Потоку і Богаревиці. Петро Васильович кожному старається допомогти.

Минулого вівторка ми побували в родині Куруців у Греблі. Петро Васильович разом із депутатом районної ради, директором районної станції юних туристів Іваном Терпаєм та депутатом Греблянської сільської  ради Андрієм Штефаньо доставили сюди електричний інвалідний візок. Питання забезпечення електричним візком Куруца І.І. було під постійним контролем голови райради І.І. Савка.

Це треба було бачити, коли за кермо сів 65-річний Іван Іванович Куруц – у нього на очах з’явилися сльози. Не стрималася і дружина – Марія Іванівна, вона теж заплакала. Івана Іванович хворіє вже шостий рік. Інсульт зламав уже не одну долю. Та він не піддається хворобі. Часто навідується в їх обійстя лікар-кардіолог Денис Ізай. Він постійно стежить за здоров’ям хворого.

Допоміг придбати інвалідний візок директор обласного благодійного фонду «Допомога вдовам, сиротам та інвалідам» Юрій Васильович Мешко. Петро Король налагодив із ним тісні дружні зв’язки.

А всього за час роботи фонду Петро Васильович завіз у район понад 370 інвалідних візків. За це йому щиро дякують люди, бо тепер можна проїхатися вулицею рідного міста чи села, подихати свіжим повітрям, милуватися краєвидами гір. А для Петра Короля найбільша нагорода – добре слово.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар