- Нове життя - https://nz-ir.com -

ЗВІТУЄ ТАЛАНОВИТА ЮНЬ

Завершується навчальний рік, освітні заклади підбивають підсумки роботи. Для районного будинку дитячої творчості традиційним щорічним таким підсумком є творчий звіт гуртків. Кожен рік керівники гуртків впроваджують новації в роботу, вчать дітей новим технікам. Яскравим свідченням цьому стала виставка дитячих поробок, що красувалася у фойє кінотеатру, у якому, власне, й проходив наш урочистий захід.

Ведучим Аріні Пацкан і Марині Бунчі разом з присутніми близько 350 гуртківцями, їх керівниками і гостями було неважко і приємно згадувати те, чим жив наш заклад у 2014-2015 навчальному році. Ми творчий звіт так і назвали: «Згадати все, або Вспомнити вшитко». У цьому нам допомагали фотографії, які, як ніщо, вміють зупинити мить і дають можливість пригадати емоції, з ними пов’язані.

Про роботу закладу у поточному навчальному році розповіла директор Йолана Юріївна Мельник, а на завершення виступу побажала усім присутнім миру, злагоди, успіхів і творчих звершень.

Яскравими спогадами про участь у майже сорока конкурсах і фестивалях дитячої творчості були грамоти і дипломи різного рівня, які вручили дітям і педагогам гості: керуючі справами апаратів Іршавських райради і РДА Є.А.Свириденко і О.В.Козенюк, головний державний інспектор ДПІ М.І. Ганяк, завідувач райметодкабінету відділу освіти РДА М.Ю. Гудь.

Оплески лунали і на адресу міського голови С.С. Бобика, який є нашим партнером у багатьох проектах, і який завжди є бажаним гостем наших заходів. Крім вітальних слів, він, за поданням дирекції БДТ, вручив грамоти міської ради активним іршавчанам Марині Бунчі, Олександрі Свиді і директору нашого музею А.А.Світлинцю. Підтримала наш заклад і начальник відділу освіти РДА Є.М. Яцканич. У своєму слові вона наголосила на важливості позашкільної роботи в системі освіти в цілому і успішності роботи нашого колективу зокрема.

…А ведучі все згадували і пригадували, а поміж спогадами зі сцени лунали пісні від вихованців «зразкової» студії естрадного співу «Ліра» (керівник Е.П.Гавацко), жвавили публіку танці усіх груп хореографічної студії та вокально-фольклорного гуртка (керівники Ю.В. Буряс та Т.В. Панющик). Запам’яталася глядачам і сценка від членів районної школи «Лідер», і свого роду проводи наших випускників, що вже також є доброю традицією творчого звіту. Серед них – ведучі Маринка і Арінка, які усі 11 років тут розвивалися, вчилися, становилися як особистості, виробляючи майстерність володіти публікою.

Завжди важко відпускати тих, до кого прикипів душею, але усім нашим випускникам ми говоримо «до побачення». Наш Будинок для них ніколи не зачинений, а на згадку про роки занять у його стінах ми подарували їм іменні календарі.

Не могли ми оминути у спогадах велику кількість наших національно-патріотичних заходів, більше того – ми й завершили звіт патріотичним флеш-мобом від Юрія Буряса і його студійців.

 

Віра Глушко,

заступник директора РБДТ.