Версія для друку Версія для друку

ЗАХОДИ ШКОЛИ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД РОЗПОЧАТО

Цими днями відбулося засідання робочої групи із впровадження заходів щодо добровільного об’єднання громад за участі керівництва району та  сільських голів.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець поінформував присутніх про розгляд цього питання на нараді при голові облдержадміністрації, що відбулася минулого тижня. Віктор Андрійович ознайомив присутніх з основними положеннями Закону України ,,Про добровільне об’єднання територіальних громад”.

Голова районної ради Іван Савко наголосив, що рішення про об’єднання будуть прийматися громадами після громадських обговорень.

Заступник голови районної ради Петро Добромільський доповнив, що зараз у районі деякі сільські ради виживають тільки за рахунок підтримки з району. Формування спроможних громад має покращити рівень життя населення й дасть можливість ефективно та раціонально використовувати державні ресурси. Начальник фінансового управління РДА Оксана Симчик надала роз’яснення щодо змін у формуванні дохідної частини бюджетів сільських рад у разі об’єднання.

Керівники сільських рад задавали питання, що стосуються змін в місцевому самоврядуванні та вносили свої пропозиції і зауваження.

Ваш отзыв

Ваш коментар