Версія для друку Версія для друку

СТАН ВИКОНАННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ

19 травня в приміщенні прокуратури Іршавського району було проведено міжвідомчу нараду керівників правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування району під головуванням прокурора району Олега Опішняка, на якій обговорювався стан додержання законодавства під час проведення мобілізаційних заходів п’ятої хвилі мобілізації на території району.

Серед запрошених на нараді були: військовий комісар Іршавсько-Виноградівського ОРВК Арсен Арустамян, начальник Іршавського РВ УМВС України  Мирон Черничко, а також керівники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Міжвідомча нарада зазначає, що через відсутність налагодженої роботи органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними органами та Іршавсько-Виноградівським ОРВК, на території району не забезпечується неухильне виконання Указів Президента України «Про часткову мобілізацію» та «Про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році».

Згідно з мобілізаційним планом п’ятої хвилі мобілізації, на території району мобілізації підлягають 125 військовозобов’язаних. Однак, незважаючи на те, що в районі проживає близько 13 тисяч військовозобов’язаних, станом на 18 травня оповіщено тільки 54 особи, мобілізовано та відправлено на проходження служби лише 8 військовозобов’язаних.

Ваш отзыв

Ваш коментар