Версія для друку Версія для друку

«ІРШАВА» ЗДІЙСНИЛА ЧЕРГОВУ ЗАКОРДОННУ ПОЇЗДКУ

За народний фольклорний ансамбль «Іршава» знають далеко за межами області і навіть за кордоном. Славиться своїми колоритними народними піснями і танцями, збереженням чудових наших традицій. Своїми здобутками колектив великою мірою завдячує своєму керівнику – заслуженому працівнику культури України Надії Мельник-Гудь. Митець поділилася свіжою  інформацією за діяльність своїх підопічних.

Десятого травня цього року народний фольклорний ансамбль «Іршава» здійснив чергову закордонну поїздку. На цей раз наші земляки побували в м. Гуменне, що в Словаччині. Тут проходив другий русинський фестиваль. Запросили сюди колектив учасники чоловічого хору «Русинія», яким минулоріч дуже сподобався виступ наших земляків у м. Сніна. Саме у цьому місті колективи і познайомились. Іршавчан у поїздці супроводжували Іван Іванович Тужеляк – координатор закордонних поїздок обласного управління культури та Богдан Барбіл – талановитий журналіст, кореспондент телеканалу «Рада». Усі заходи відбувалися за рахунок приймаючої сторони.

До речі, поїздці в Словаччину передував виступ «Іршави» на сцені обласного драматичного театру, де проходив творчий вечір хореографа колективу, заслуженого працівника культури України Михайла Шютіва. Наші земляки серед багатьох іменитих колективів виглядали оригінально, самобутньо, колоритно, за що неодноразово отримували масу оплесків та вигуків «Браво, Іршава».

Не забувають учасники колективу і за рідне Закарпаття. Між цими поїздками «Іршава» виступала в санаторіях «Теплиця», «Боржава» та інших. Наразі планують поїхати у Мадуніце (Словаччина), де буде проходити фестиваль цибулі – королеви кухні, та південну Італію.

Ваш отзыв

Ваш коментар