Версія для друку Версія для друку

ЗМАГАЛИСЯ ВЕТЕРАНИ

Днями на базі Іршавської ДЮСШ проведено районний турнір з настільного тенісу серед ветеранів спорту, присвячений 70-річчю Перемоги над нацизмом.

У змаганнях взяли участь більше 25 чоловік-спортсменів з Ільниці, Осою, Загаття,  Кам’янського, Сільця, Климовиці та Іршави.

Учасники змагання були поділені на 3 групи, з яких по два учасники-переможці виходили до фіналу. У ході змагань у фінал потрапили Ю.Вергун, Д.Шаленик, О.Чегіль, І.Пирога, П.Карабиньош та Ф.Халак. Потрібно зазначити, що Юрій Вергун та Федір Халак протягом багатьох років готували збірну нашого району на обласну спартакіаду ветеранів і були призерами.

У безкомпромісній боротьбі ІІІ місце зайняв ветеран з Кам’янського Юрій Чегіль, на другому місці – Петро Карабиньош, звання чемпіона району з явною перевагою здобув Федір Халак.

Хорошу майстерність показали Юрій Вергун з Іршави, Іван Пирога з Сільця, Василь Чепа з Осою, Дмитро Шаленик з Климовиці.

Таким чином, сформовано збірну району з настільного тенісу серед ветеранів, які візьмуть участь у ХХІ обласній спартакіаді, яка відбудеться 23 травня в Іршаві.

Призери змагань нагороджені грамотами й медалями сектору молоді та спорту та районної асоціації ветеранів фізичної культури і спорту, які вручив начальник сектору Андрій Данканич.

 

Іван  ВОЛОШИНОВСЬКИЙ, голова районної асоціації ветеранів фізичної культури і спорту.

Ваш отзыв

Ваш коментар