Версія для друку Версія для друку

СІЛЕЦЬКА ФУТБОЛЬНА КОМАНДА УЖЕ ТРАДИЦІЙНО — СЕРЕД КРАЩИХ ОБЛАСТІ

Останнім часом сілецька футбольна команда постійно на слуху. Стають переможцями різноманітних районних, обласних та навіть міжнародних конкурсів. Якщо дещо трансформувати фразу «як корабель назвеш, так він і попливе», то варто відзначити, що є люди, без яких би аж ніяк ці юні футболісти з Сільця не мали таких блискавичних успіхів. Це в першу чергу заслуга тренерів, дирекції та педагогічного складу школи, а також футбольного клубу – Сергія Лупака, Сергія Білана, Сергія Малицького.

Ось і цими днями на стадіоні Іршави відбулася зустріч фіналістів області з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». Відповідно до вікової категорії юнаків 2004-2003 р.н. маємо наступні результати: с.Сільце – м.Свалява – 4:0, м.Свалява – м.Хуст – 2:0, с.Сільце – м.Хуст – 2:0.

Спортсмени 2002-2001 р.н. позмагавшись за призи клубу, показали  такі результати: с.Сільце – с.м.т. Дубове Тячівського р-ну – 5:3, с.Сільце – м.Свалява – 2:0, м.Свалява – с.м.т. Дубове Тячівського р-ну – 2:1

У результаті обидві сілецькі команди стали переможцями і здобули право виступати на зональних змаганнях всеукраїнських змагань й поборотися за головний приз  «Шкіряний м’яч».

Також було проведено конкурси серед учасників: жонглювання м’ячем, удари на точність та удари на дальність. Відрадним є те, іршавчанин Іван Глушко став кращим у всіх трьох дисциплінах. Кращими у другій віковій групі стали: Василь Кейнез з с.Сільце — удари на точність, Ярослав Комаров з м.Хуст — удари на дальність, а також Іван Дуник — жонглювання м’ячем.

Спасибі Степану Бобику та команді «Бужора» за надання стадіону, за співпрацю – ДЮСШ, сектору молоді і спорту РДА, федерації футболу району. Сілецька футбольна команда також вдячна голові футбольної федерації Закарпаття Івану Дурану за квитки, які дали можливість юним футболістам відвідати матч «Говерла-Шахтар»

Звісно, все це було оголошено на підбитті підсумків. І тут не обійшлося без різноманітних нагород. Призи дітям вручали голова районної федерації з футболу Василь Попович, заступник голови районної федерації з футболу Сергій Лупак.

До речі, за депутата райради Сергія Лупака знають земляки як за людину, яка словом і ділом підтримує не тільки розвиток спорту, а й інші прогресивні починання жителів Сільця. Також варто відзначити, що за досягнення сілецьких команд обласна федерація з футболу в особі заступника В.Б. Наскалова нагородила Сергія Лупака грамотою, яку було вручено на закритті згаданого чемпіонату області.

Ваш отзыв

Ваш коментар