Версія для друку Версія для друку

КУБОК “БОРЖАВА” РОЗПОЧАЛА З НІЧИЙНИМ РАХУНКОМ

26 квітня, відбувся перший тур вищої ліги Закарпаття з футболу. Іршавська «Бужора» приймала вдома Виноградівський  «Севлюш».

У першому двобої сезону футболісти показали хорошу підготовку та цікаву гру – багато напружених моментів, вдалих передач м’яча, злагоджена робота гравців.

Врешті, на кінець 2 тайму юнаки підійшли із рахунком 1:1, основа завершила гру з рахунком 0:0.

Для команди не поганий старт. Сподіваємося, що ФК «Бужора» радуватиме своїх вболівальників тільки хорошими результатами.

Президент футбольного клубу Василь Лазорик зауважив, що під час підготовки та проведення ігор виникає чимало труднощів, особливо, фінансових. «Від керівництва та футболістів висловлюю вдячність усім, хто допомагає, розвиває та підтримує спорт і, зокрема, футбол у нашому місті. А саме: народний депутат України Павло Балога,  Василь та Іван Барна, Іван Попович, Володимир Дяченко, Михайло Січ, Віктор Павльо, Михайло Глушко, Олександр Дешко, Михайло Кинів, Андрій Мягкий, Іван Луканинець, Ярослав Кормош, Сергій Воробканич, Іван Липчей, Василь Онисько, Ярослав Блищак, Анатолій Томаш, Євген Король, Юрій Фельцан, Володимир Завадка. До речі, останній подарував форму для команди та 3 м’ячі», – резюмував Василь Іванович.

Наступний тур відбувся 3 травня.  Двобій  Хуст – Іршава завершився і для юнаків, і для основи з рахунком 1:0.

Слід зауважити, що до початку футбольного сезону 2015 року проведено чималу підготовчу роботу. Плідно попрацювали  як команди, тренери, так і керівництво клубу та міськвиконком. Готували не тільки футболістів, а й умови на головному спортмайданчику для проведення матчів і тренувань. Перед першою грою техпрацівники  провели  благоустрійні роботи (фарбування та ремонт лавиць, огорож, воріт тощо). Працювали і над облаштуванням запасного поля.  Поточні роботи продовжуватимуться. 

Ліана ДЕМЧИК.

Ваш отзыв

Ваш коментар