Версія для друку Версія для друку

Суперкубок району вибороли зарічани

У двобої на суперкубок району зустрілися минулорічні чемпіони ФК «Арданово» та чемпіони зимової першості ФК «Заріччя».

Перед початком зустрічі учасники та численні глядачі вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто пішов із життя, а саме суддю Євгена Половку і палкого прихильника футболу і коментатора Івана Химича.

Першими відкрили рахунок футболісти Арданова – 1:0. Та такий рахунок тривав недовго – уже до кінця першого тайму зарічани вийшли вперед.

У другому таймі знову двічі відзначилися зарічани. І лише наприкінці матчу арданівцям вдалося забити другий гол. Отже, поєдинок закінчився з рахунком 4:2, на користь зарічан.

Зарічанські футболісти завжди відзначалися колективною грою. Кожен вболіває за результат поєдинку. Злагоджено грали Юрій Брич, Ростислав Великанич, Василь Булеза, Юрій Булеза, Михайло Брич, Василь Шерегій, Юрій Сокач, Михайло Глеба, Іван Фельцан та Аркадій Гасинець. –Це вже втретє ми взяли суперкубок району, − каже президент клубу Михайло Булеза – і на цьому заспокоюватись не будемо. Як і в попердні роки, плануємо вдало виступити у чемпіонаті району, ввійти в трійку кращих.

 Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами та кубком сектору молоді та спорту РДА та районної федерації футболу. Нагороди вручили завідувач сектору Андрій Данканич та голова федерації футболу Василь Попович.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар