Версія для друку Версія для друку

СІМЕЙНИЙ ЛІКАР ВІД БОГА

Професія  сімейного лікаря – це покликання  постійно наглядати, лікувати, запобігати захворюванням  та турбуватися  за станом здоров’я людей, які проживають на дільниці, де працює сімейний  лікар. Це  вимагає глибоких знань та практики, які здобуваються протягом усього життя.

Ця допомога  потребує моральних,  фізичних зусиль, уміння прийти вчасно  на допомогу в першу хвилину негараздів і надати  допомогу.

На життєвому календарі — чудових  55. З такої нагоди хочеться привітати та розповісти про чудову жінку, колегу, сімейного лікаря, завідувача  АЗП-СМ с. Дунковиця  Жабур  Ганну  Василівну, яка   турбується  більше тридцяти років  за  тритисячне  населення сіл : Дунковиці, Арданово, Мідяниця. Це — лікар, яка день за днем допомагає Вам  і Вашим родинам залишитись здоровими та жити повноцінним життям.

Нема  такого дворогосподарства, родини, в якій не побувала  Ганна Василівна. Вона  піклується  і надає медичну допомогу всім мешканцям з дня їх народження  до останніх днів їх життя. Знає кожну родину, все генетичне  дерево багатьох односельчан  трьох  сіл. Багато зробила і доклала своїх зусиль, разом з колективом АЗП-СМ с.Арданово , щоб винайти  приміщення і зберегти  медичний  заклад та  чудовий колектив.

Постійно піклується про матеріальну базу, медичне оснащення  медичних закладів сіл: Дунковиця, Арданово, Мідяниця, за що їй велика людська  подяка та  шана від людей.

Має авторитет у колективах, де працює,  повагу від депутатів сільської ради та медичних працівників нашого району,  постійно за критеріями  оцінки роботи закладів загальної практики – сімейної медицини заклад, який  вона  очолює,   займає  перші рейтингові місця в районі. Жабур Ганна Василівна неодноразово була нагороджена почесними грамотами Закарпатської обласної державної адміністрації, управління охорони здоров’я ОДА, грамотами Іршавської районної ради та державної адміністрації, відділу охорони здоров’я РДА за професіоналізм та багаторічну сумлінну роботу

Адміністрація Іршавського центру первинної медико-санітарної допомоги вітає колегу, завідувача АЗП-СМ Дунковиця Жабур Ганну Василівну з її прекрасним  ювілеєм.

Хочеться побажати їй міцного здоров’я, щастя, людського тепла, терпіння, витримки у Вашій нелегкій справі. Побажати у ці весняні дні відчути повноту життя, родинне тепло. Хай добро, яке Ви даруєте людям, повертається сторицею, а винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

Оксана Булеза,

головний  лікар КЗ

« ІЦПМСД»                                           

Ваш отзыв

Ваш коментар