Версія для друку Версія для друку

ПРАВДИВО ВИСВІТЛЮВАТИ ЖИТТЯ РЕГІОНІВ

На минулому тижні голова облдержадміністрації Василь Губаль провів нараду із редакторами обласних, міських і районних газет. У ній взяв участь і редактор районки Василь Шкіря.

Преса повинна бути незалежною, правдиво висвітлювати життя регіонів, порушувати проблеми у лісовій галузі, більше уваги приділяти реформуванню медицини, — наголосив Василь Губаль. – Водночас має звертати увагу і на екологію, розвиток туризму, писати про простих людей, які творять сьогодення.

Газетні публікації повинні приносити користь читачам, вони мають бути цікавими і близькими для народу. Зрештою, самі журналісти повинні вболівати за справи в області і районах. Висвітлювати життя таким, яким воно є насправді.

В. Губаль подякував журналістам за увагу до теми підтримки АТО, зокрема волонтерського руху, у публікаціях повинен відчуватись патріотичний дух.

Про відзначення в області 8 травня – Дня пам’яті і примирення в Україні і 9 травня – Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, особливості вшанування цих дат з огляду на події в державі вів мову начальник управління інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю ОДА Володимир Піпаш.

Василь БУЖОРА    

Ваш отзыв

Ваш коментар