Версія для друку Версія для друку

У РАЙОНІ ВДАЛОСЯ ДОМОВИТИСЯ ПРО УТРИМАННЯ ЦІНИ НА ХЛІБ

Хліб – усьому голова, йдеться у народній мудрості. Сьогодні ж дана тематика є  однією з найголовніших у кожному українському домі. Адже «основний продукт» нашого столу стрімко зріс у ціні, і як висновок – нещадно б’є по кишені громадян. Промоніторивши ситуацію вибухового подорожчання цін на продукти харчування, зокрема, хлібобулочних виробів, керівництво району забило на сполох. Тому, було проведено ряд зустрічей з підприємцями району з метою винайдення шляхів зниження цін на хлібобулочні вироби.

Днями, т.в.о.   голови райдержадміністрації Віктор Симканинець та заступник голови райради Петро Добромільський здійснили один з таких виїздів у с.Луково. По вулиці Шевченка, на місці колишнього колгоспного двору «Долина», розташовано магазин з вбудованими приміщеннями по випічці хлібобулочних та кондитерських виробів. Його власник Михайло Попович розповів, що серед асортименту продукції, яку випускає пекарня є житній та кукурудзяний хліб, а також хліб вищого ґатунку. Щодня випускається близько однієї тисячі хлібобулочної продукції.

Слід зазначити, що підприємець вже не перший рік займається меценатською діяльністю. Продукція пекарні Михайла Поповича має велику цінність на столі монастиря святого Серафима у с.Приборжавське, та і головне свято рідного села не обходиться без допомоги благодійника. А цього тижня тридцять пасок захисникам у зону проведення АТО, тим самим створили для наших бійців Великоднє свято.

   Однією з головних причин, чому Віктор Симканинець та Петро Добромільський завітали у хлібопекарню саме до Михайла Поповича, став той факт, що ціни на його продукцію є одними з найнижчих у районі. Хліб тут випікається виключно на дровах. Саме цей фактор дозволить і надалі утримувати стабільну ціну на нього, запевнив Михайло Попович. Керівники району, в свою чергу запевнили, що в межах компетенції, максимально сприятимуть хлібопекарням району та розвитку хлібопекарської справи.

Ваш отзыв

Ваш коментар