Версія для друку Версія для друку

ВЕЛИКОДНІЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

У світле і велике свято Благовіщення Пресвятої Богородиці учні 1-4 класів, пільгової категорії, вчителі, батьки учнів Луківської ЗОШ І-ІІ ступенів щиро вдячні за безкоштовну Великодню акцію від м\п пекарні с.Ільниця,  приватному підприємцю Бричу Василю Михайловичу та його дружньому колективу.

Невтомні золоті руки працівників, які вкладають тепло своїх долонь та сердець у запашні короваї, прекрасні рум’яні Великодні пасочки, на яких розквітли листочки, квіти, хрестики, писанки, що символізують вічне життя, мир, благодать, добробут та достаток для кожної української родини.

Особливо радісно світяться маленькі оченята дітей з обмеженими можливостями, із багатодітних та малозабезпечених родин, які отримали набори хлібо-булочних виробів та пасочок. У кожен маленький великодній кошик учні 1-4 класів поклали пасочку та писанки  від Ільницької пекарні,  виготовлені власноруч. Діти з радістю читали вірші, співали веснянки, прославляючи Світле і Величне Христове Воскресіння. Піднесено та урочисто звучали слова із вуст учнів 3 класу.

Директор школи, депутат районної ради, Ольга Юріївна Хандра щиро привітала учнів, вчителів та батьків із  святом Благовіщення та з Великодніми святами, побажала всім миру, добра, благополуччя, теплоти та милосердя, а колективу Ільницької пекарні  – сил і наснаги для творення добрих справ.

Мар’яна Сливка,

класний керівник 3 класу Луківської ЗОШ І – ІІ ступенів.

Ваш отзыв

Ваш коментар