Версія для друку Версія для друку

СВЯТА МОЛИТВА ДУШІ БЕРЕЖЕ

Скільки вже існує світ, відтоді люди завжди у кризові моменти звертаються з молитвою до Бога. Не складається життя, хтось з родичів захворів, нема де заробити коштів… Ти береш у руки молитвослов і з щирою вірою у серці просиш у Господа допомоги. Зараз тривав Великодній піст. Безперечно, це особливий період у житті кожного християнина. Це прекрасна нагода для того, аби більше уваги приділити духовному самоочищенню.

Жителі вулиці Підгірна з Білок сім тижнів передпасхального посту провели з дотриманням усіх канонів віруючої людини. У дворогосподарствах  окремих жителів цієї вулиці встановлено хрести. З третьої неділі такого особливого часу збиралися біля хрестів молитися. Заслухаєшся у їх спів, і здається, що то величавий церковний хор співає – настільки дзвінко і щиро лунала молитва. Серед пісень, які виконували, варто виокремити «Страдальна мати», «Під хрестом стояла».

Загалом у цих молитвословних акціях брало участь близько тридцяти чоловік. Ці люди мають велику любов до Бога. Очевидно, заслуговують і на те, аби назвати їх прізвища. Це: Марія Глеба, Лариса Ковач, Христина Ковач, Ольга Кополовець, Ганна Покрівчак, Марія Глеба, Любов Зорін, Марія Воскобійник, Ганна Воскобійник, Віра Онисько, Надія Гаврилюк, Галина Горзов, Олександра Горзов, Марія Бажів, Марія Вільчак, Яна Вільчак, Марія Вароді, Ганна Мелай, Марія Сова, Марія Цібеленко, Ганна Поп, Ганна Горзов, Розалія Ковач, Юлія Митровці. Саме ці жителі вулиці Підгірна мають вже не один запис у небесній скарбниці добрих справ. Вони неодноразово робили і пожертвування у храм села, монастирі… Бог за це віддасть їм сторицею.

Свята молитва має чудодійну силу. Саме завдяки їй ти отримуєш моральне задоволення та духовне оновлення. Вона є оберегом у важкі часи…

 

Іван СТЕПОВИЙ.

Ваш отзыв

Ваш коментар