Версія для друку Версія для друку

ПРАВООХОРОНЦІ ВИКРИЛИ ПСЕВДОМАТІР-ОДИНАЧКУ, ЯКА ХОТІЛА ПІДЗАРОБИТИ

Працівники служби по боротьбі з економічними злочинами Іршавського райвідділу міліції у селі Собатино виявили 45-річну жінку, яка, маючи чоловіка у цивільному шлюбі, незаконно отримувала від держави грошові виплати.

Жінка надавала неправдиву інформацію до управління соціального захисту населення Іршавської РДА для призначення усіх видів соціальної допомоги як одиноким матерям, в результаті чого одержала матеріальну допомогу на суму 1300 грн.

Як розповіла слідча Олеся Зейкан,  жінка проживає зі своїм співмешканцем, який їй допомагає по господарству, заготовляє дрова, доглядає дітей і допомагав при виконанні інших хатніх робіт.

В цей же час жінка йде до управління соціального захисту і просить фінансову допомогу, де їй, звісно, не відмовляють, оскільки вона при заповненні документів вказала, що є матір’ю-одиначкою, за рахунок якої жила ціла сім»я, включно зі згаданим співмешканцем.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за  ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство), де передбачено покарання у вигляді штрафу до п»ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років та  ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів), де передбачено штраф до сімдесяти неоподаткованих мінімумів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Іршавчани

добровільно здають зброю

Аби уникнути кримінальної відповідальності за незаконне зберігання зброї, 33-річний мешканець села Осій та 42-річний мешканець села Сільце у перші дні проведення місячника добровільно здали в Іршавський райвідділ міліції знайдену рушницю.

У неділю чоловіки  прочитали у районній газеті «Нове життя» про проведення місячника добровільної здачі зброї. Після цього відразу вирішили знайдені  мисливські рушниці зареєструвати у законному порядку. Наступного дня прийшли до Іршавського райвідділу міліції, де знахідки здали для проведення необхідних експертиз та оформлення документів.

 Іршавські правоохоронці нагадують, що громадяни, які здадуть до міліції незаконну зброю, бойові припаси та вибухові речовини, будуть звільнені від кримінальної відповідальності, яка передбачена за подібні дії Кримінальним кодексом України, – позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Іршавський дільничний

викрив крадійку металу

25-річна жінка заходила до свого односельчанина, який її пригощав вином, а вона його обкрадала.

До старшого дільничного інспектора Іршавського райвідділу майора міліції  Івана Коваля звернувся 77-річний пенсіонер із села Довге, що із його дворогосподарства невідома особа викрала 5 металевих рейс та диск із колеса автомобіля марки ЗИЛ131, чим  спричинила йому матеріальної шкоди на суму близько 500 грн.

Як з’ясував дільничний, що вранці дідусь вийшов із будинку і виявив крадіжку. Дільничний, опитавши односельчан, отримав інформацію, що до  крадіжки може бути причетною раніше судима 25-річна мешканка с.Довге.

При перевірці даної інформації дільничний з’ясував, що жінка до пенсіонера часто заходила, він її пригощав вином.  В цей день дідуся вдома не було, і от тоді виникла ідея вкрасти. Жінка, скориставшись відсутністю господаря вдома, викрала 3 металеві рейси, які продала  своєму односельчанину за 100 грн. Отримані гроші всі використала на випивку.

Наступного дня крадійка знову пішла до дідуся, якого не було вдома. На цей раз вона викрала 2 металеві рейси та диск із колеса автомобіля ЗИЛ131. Викрадене винесла через земельну ділянку, звідки  на візкові відвезла до односельчанина, який їй дав 90 грн.

За даним фактом слідчим Іршавського райвідділу Іваном Білогоркою відкрито кримінальне провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка), де даною статтею передбачено покарання у вигляді штрафу, або виправних робіт, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Віта Горзов,

Іршавського РВ УМВС

Ваш отзыв

Ваш коментар