Версія для друку Версія для друку

ПОКЛИКАНА ТВОРИТИ ДОБРО

Ось і знову завітало у наші оселі світле, радісне і прекрасне свято – Великдень. Це свято із свят усіх людей. Та найбільше радіє йому дітвора. Хлопчики й дівчатка з неослабним терпінням чекають святу Пасху. Бо хіба є щось прекрасніше, як одержати з рук маточки чи батечка писанку, крашанку чи як тепер модно – шоколадку. У такі хвилини очі випромінюють радість, а душа сповнена віри у прекрасне.

Ганна Брич із Ільниці вже в чотирнадцяте подарувала на Благовіщення пресвятої Богородиці діточкам Лукова, Заріччя, Доробратова і Ільниці продуктові набори і, звичайно, пасочки, яких було випечено аж 345.

− Господь закликає нас творити на землі добрі справи, − сказала під час акції милосердя Ганна Петрівна. – Особливої уваги потребують обділені долею діти. Їх юні серця з великою вдячністю сприймають проявлену до них турботу і увагу.

Із словами вітання і побажання здоров’я, щастя, добра, гарного весняного настрою до дітей звернулися т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець, начальник відділу освіти РДА Єлизавета Яцканич, голова районної організації ветеранів України Денис Білинець. Нехай щира віра у Божу милість, наголосили вони, принесе усім душевний спокій і надію на краще життя. Таких би побільше людей, як Ганна Петрівна. Нехай Бог допомагає їй у житті, дає силу й енергію для подальших добрих справ.

Понад 800 пасок Г.Брич подарувала воїнам АТО. У тих, хто захищає східні рубежі нашої країни теж повинно бути свято.

− Я вірю в той день, − каже Ганна Петрівна, − коли війна закінчиться і настане мир. Люди повинні жити дружно і щасливо.

Василь ШКІРЯ.

Ваш отзыв

Ваш коментар