Версія для друку Версія для друку

Звітують раківчани

Святкова атмосфера панувала минулої недільної весняної днини в будинку культури с. Великий Раковець. Тут проходив творчий звіт – концерт гуртків художньої самодіяльності.

В бібліотеці була організована виставка «Раковецькі візерунки» вишивальниць, де були представлені роботи О.Ю.Алмашій, М.І.Вашкеба, Г.Ю.Андрішко. Також представлена виставка до свята Т.Г.Шевченка.

Святковий концерт розпочато літературно-музичною композицією «Ти головне повертайся живим» у виконанні гуртківців драматичного гуртка під керівництвом Оксани Зеленяк. Сценки у виконанні драматичного гуртка «З’явилися – не запилилися», «Всі до психіатра», «Євка при телефоні» слухачі подивилися на одному диханні. У виконанні вокального ансамблю «Дзвіночок» (керівник Світлана Марущинець) прозвучали пісні «Вишиванка» та «Рідна моя земля».

Приємне враження від танцювальних номерів залишили по собі учні танцювального гуртка ДШМ під керівництвом Михайла Калинюка та Євгенії Мельник.  Гуморески у виконанні Михайла Васьовчика та Максима Алмашія приємно вразили глядачів. Ізольда Ільтьо прочитала гумореску «Впертий Кузьма».

У виконанні Тетяни Клим прозвучали пісні «Перші квіти», «Україно моя», «На зустріч долі». Дует у складі Т.Клим та С.Марущинець виконав закарпатську народну пісню «Іванку, Іванку, купи ми рум’янку». У виконанні Н. Савко прозвучала пісня «Молитва за Україну».

У виконанні учасників гуртка художнього слова були прочитані вірші «Суверенна Україна», «Перш ніж півень заспіває», «Думка (вітре буйний)», «Думка (намалюй мені чорні брови)».

Вела концертну програму художній керівник О. Зеленяк. Організувала свято пісні і танцю директор БК Марія Вашкеба.

О. АЛМАШІЙ,

завідувач бібліотеки.

Ваш отзыв

Ваш коментар