Версія для друку Версія для друку

ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАХИСНИКОМ

Воїни АТО… Їх мужність і патріотизм викликають  почуття гордості за українську націю. Спільними зусиллями всього трудового та учнівського колективів було зібрано чималу  допомогу воїнам у зону АТО. Протягом навчального року учні нашої школи проводили благодійні акції, конкурси, ярмарки, писали листи на передову, малювали патріотичні малюнки.

У кінці лютого в Луківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася незабутня зустріч, яка зворушила до глибини душі кожного з присутніх. Учні та вчителі зі сльозами на очах слухали учасника військових дій на Сході України, воїна АТО Боднаря Михайла Михайловича, мешканця села Довге. На зустрічі був присутній і директор районного краєзнавчого музею Світлинець Андрій Андрійович. Зі слів очевидця буремних подій на Сході учні почули багато зворушливих історій з життя людей та українських військових на східних рубежах нашої країни.

На завершення зустрічі директор школи Хандра Ольга Юріївна  звернулася до гостей зі словами вдячності за мужність та патріотизм при захисті нашої країни від зовнішнього агресора.

Мікроавтобус добровольця відправився зі школи з гостинцями та грошовою допомогою побратимам – воїнам АТО, але найсердечнішим подарунком, сповненим душевною теплото та доброю дитячою енергетикою, були листи та малюнки захисникам України.

 

Михайло Лях,

учень 7 класу,  лідер шкільного врядування.

Ваш отзыв

Ваш коментар